THE iX - ELEKTRYCZNY SUV OD BMW.

BMW iX.

BMW iX: TU ZACZYNA SIĘ NOWA EPOKA.

Stworzone z wizji, z myślą o nieustannie rozwijającej się mobilności elektrycznej. Dzięki wydajnej technologii BMW eDrive i w pełni elektrycznemu napędowi 4x4 BMW iX osiąga imponujący zasięg oraz doskonałe przyspieszenie ze startu zatrzymanego. Inteligentny system operacyjny BMW 8 aktualizuje się samoczynnie, a jego obsługa jest intuicyjna.

Teraz BMW iX dostępne z dopłatą do 27 000 PLN w programie "Mój elektryk".

BMW iX - INNOWACYJNY SAMOCHÓD.

BMW iX
Panoramiczny dach.

Panoramiczny dach.

Szklany dach jest zacieniony elektrochromatycznie, co ma na celu skuteczną ochronę przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
Shy Tech.

Shy Tech.

Filozofia stojąca za nieśmiałą technologią stworzyła także nowe wyzwania dla projektowania: gdy tak wiele funkcji zostało zdigitalizowanych, nieliczne funkcje, które wciąż istnieją jako fizyczne przyciski, będą naturalnie wyróżniać się bardziej - dlatego musiały być jeszcze bardziej premium.
Uproszczona i nowoczesna konsola środkowa.

Uproszczona i nowoczesna konsola środkowa.

Tutaj zestaw przycisków wykorzystuje szklaną powierzchnię podzieloną na różne pola dotykowe do poruszania się po menu iDrive, trybach jazdy i innych przydatnych dla kierowcy funkcjach. Przy pomocy pokrętła można łatwo regulować głośność systemu dźwiękowego.
Pierwszorzędne wrażenia dźwiękowe.

Pierwszorzędne wrażenia dźwiękowe.

System dźwiękowy zawarty w samochodzie składa się z nagłośnienia HiFi z dwunastoma głośnikami i 205-watowego wzmacniacza. Po raz pierwszy w BMW możliwe jest także zintegrowanie głośników znajdujących się w siedzeniach.
Zakrzywiony wyświetlacz.

Zakrzywiony wyświetlacz.

Zakrzywiony wyświetlacz BMW stanowi niezwykle ważną część wnętrza samochodu - pełni funkcję centralnego wyświetlacza oraz panelu sterowania. Wyświetlacz rozciąga się wzdłuż deski rozdzielczej i można go obsługiwać na kilka różnych sposobów: przy pomocy sterowania głosowego, gestów, dotyku lub za pomocą sterowania iDrive na konsoli środkowej.
HUD.

HUD.

Pierwszy raz projektor na wyświetlaczu BMW Head-Up został umiejscowiony w powierzchni deski rozdzielczej bez ramki, co sprawi, że jest niewidoczny. Do kierowcy docierają informacje wyświetlane na przedniej szybie w postaci grafik, bezpośrednio w polu widzenia kierowcy, co wymaga niezwykle złożonego systemu luster.
Karta BMW charging i BMW iX

KARTA BMW CHARGING.

Wchodząca w zakres dostawy karta BMW Charging jest Twoim kluczem do nieustannie rosnącej sieci publicznych punktów ładowania BMW Charging. Taryfa Active pozwala Ci ładować auto w całej Europie na szczególnie atrakcyjnych warunkach, a dotego przez pierwsze 12 miesięcy nie ponosisz opłaty podstawowej. Wraz z nowym BMW iX przez rok otrzymasz bezpłatnie pakiet IONITY Plus, umożliwiający ultraszybkie ładowanie w licznych stacjach ładowania IONITY High Power Charging.

WYJĄTKOWY DESIGN BMW iX.

Obszerne powierzchnie i zdecydowane linie nadają BMW iX wyjątkowy, monolityczny kształt. Każdy detal jest płynnie wkomponowany w nowoczesną formę, sprawiając wrażenie, że pojazd został odlany z jednego kawałka. Aerodynamiczna stylistyka w połączeniu z takimi elementami jak zwężające się ku tyłowi szyby boczne, które przyczyniają się do opływowego kształtu, jest przyczyną uzyskania wartości cw wynoszącej raptem 0,25. Pierwszy raz w BMW klamki drzwiowe są wpuszczone w powierzchnię, a drzwi są bezramkowe, co podkreśla niepowtarzalność tego samochodu.

BMW iX
wnętrze BMW iX
wnętrze BMW iX
przód BMW iX

BMW iX KONCEPCJA SHY-TECH.

Koncepcja Shy Tech stawia pasażerów w ścisłym centrum uwagi, a nowoczesna technologia BMW iX jest odsunięta na dalszy plan, dopóki nie jest niezbędna. Tę niewidoczną inteligencję można znaleźć w wielu szczegółach zarówno na zewnątrz, jak i w środku pojazdu: na przykład w nerkach, które działają jak inteligentna powierzchnia zawierająca technologię kamer, funkcje radarowe, ultranowoczesną technologię czujników i elementy grzewcze; lub w niewidocznych głośnikach systemu audio i koncepcji zredukowanej liczby przycisków w kabinie.

BMW iX

Zasięg oraz ładowanie

AŻ DO 630 km ZASIĘGU.

Dzięki zasięgowi wynoszącemu 630 km (BMW iX xDrive50) lub 425 km (BMW iX xDrive40), idealnie nadaje się zarówno do miasta, jak i na dłuzsze podróże. Wysoce wydajna konstrukcja charakteryzuje się wyjątkowo niskim zużyciem energii 19,8-23 kW/h (BMW iX xDrive50) oraz wyjatkową aerodynamiką z imponującym współczynnikiem Cx 0,25, który nie posiada konkurencji w tym segmencie aut.

BMW iX

W JAKIM CZASIE UZYSKASZ 100 KILOMETRÓW ZASIEGU?

ładowanie BMW iX

Dzięki BMW iX oraz BMW Charging posiadasz dostęp do licznych dopasowanych ofert ładowania w domu, w pracy i w trakcie trasy. Imponująca moc ładowania umozliwia naładowanie samochodu do zasięgu 120 km w zaledwie 10 minut lub pełnego zasięgu w mniej niż 40 minut na publicznych stacjach IONITY High Power Charging.

ZAPYTAJ O BMW iX.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od M-Cars sp. z o.o. sp. k. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

ZUŻYCIE ENERGII I EMISJA CO₂.

* Pomiar zgodnie z cyklem testowym WLTP.

** Oferta na danym rynku, ważna dla nowych pojazdów u przedstawicieli i dealerów BMW w Europie w sieci BMW Charging Network.

BMW iX xDrive40(1):
Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 19,4 – 22,5
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 0
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 0

BMW iX xDrive50(1):
Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 19,8 – 23,0
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 0
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 0

Wartości dla pojazdów oznaczonych (1) są tymczasowe.

Podstawą obliczeń jest zużycie energii elektrycznej. Wartości odnoszą się do temperatury rozruchu akumulatora i otoczenia 23°C, przy czym wartości certyfikacyjne nie obejmują dodatkowych odbiorników elektrycznych, takich jak ogrzewanie foteli, wyświetlacze, klimatyzacja. Indywidualne zużycie energii może się różnić (profil jazdy, temperatura, warunki otoczenia). Podstawą zużycia energii jest WLTP Best Case.

1) Minimalny czas ładowania ze stacji Wallbox i Mobilnej Stacji Ładowania BMW przy mocy zasilania 11 kW, napięciu zasilania 400 V, natężeniu prądu 16 A (3-fazowy), dotyczy wszystkich 28 krajów UE.

2) Ładowanie ze stacji Wallbox to ładowanie prądem przemiennym (AC) 0-100% poziomu naładowania przy mocy 11 kW.

3) Dzięki Mobilnej Stacji Ładowania BMW można ładować pojazd z różnych domowych punktów ładowania. Jest to ładowanie prądem przemiennym (AC) 0-100% poziomu naładowania przy mocy 11 kW z gniazda siłowego.

4) Minimalny czas ładowania z gniazda domowego przy mocy zasilania 2,3 kW, napięciu zasilania 230 V, natężeniu prądu 10 A (1-fazowy), dotyczy wszystkich 28 krajów UE.

5) W razie potrzeby pojazd można ładować z domowego gniazda elektrycznego. Jest to ładowanie prądem przemiennym (AC) 0-100% poziomu naładowania przy mocy 2,3 kW. Do szybkiego, bezpiecznego i wygodnego ładowania zalecamy stację BMW Wallbox.

6) Minimalny czas ładowania z publicznych stacji ładowania prądem stałym (DC) przy mocy 350 kW.

7) Stacja ładowania wysokiej mocy, np. z sieci IONITY, umożliwia ładowanie z maksymalną mocą ładowania pojazdu. Jest to ładowanie prądem stałym (DC) 10-80% poziomu naładowania.

8) Minimalny czas ładowania z publicznych stacji ładowania prądem stałym (DC) przy mocy 50 kW.

9) Stacja szybkiego ładowania umożliwia szybkie naładowanie samochodu w mieście lub podczas podróży. Jest to ładowanie prądem stałym (DC) 10-80% poziomu naładowania przy mocy 50 kW.
10) Minimalny czas ładowania ze stacji prądu przemiennego (AC) przy mocy zasilania 22 kW, napięciu zasilania 400 V, natężeniu prądu 32 A (3-fazowy).
11) Pojazd można ładować niemal wszędzie z publicznych stacji ładowania. Jest to ładowanie prądem przemiennym (AC) 0-100% poziomu naładowania przy maksymalnej mocy ładowania pojazdu.


Kwota 27 000 PLN jest maksymalną dopłatą dla osób fizycznych posiadających Kartę Dużej Rodziny. Informacje dotyczące programu „Mój elektryk” dostępne na stronie: https://pspa.com.pl/2021/informacja/pspa-o-nowym-programie-doplat-nfosigw zostały przygotowane przez podmiot trzeci, mają charakter poglądowy i nie stanowią prawnie wiążącej oferty BMW. BMW nie ponosi odpowiedzialności za ich prawidłowość ani kompletność. Wskazówki dotyczące funkcjonowania programu „Mój elektryk” można uzyskać również na właściwych stronach rządowych, w tym na stronie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz u dealerów.