DEALER BMW M-CARS KRAKÓW.

JESTEŚMY TU DLA CIEBIE.

Salon Dealer BMW M-Cars Kraków.
a[href|target],strong,b,br,p

Dealer BMW M-Cars Kraków.

a[href|target],strong,b,br,p

Dealer BMW M-Cars to firma z 25-letnią tradycją motoryzacyjną, wielokrotnie nagradzana za wysokie wyniki sprzedażowe i standardy obsługi klienta.


W 2016 roku M-Cars jako pierwszy dealer na terenie małopolski uzyskał certyfikację sprzedaży samochodów BMW i (elektryczne) i BMW M.


Najnowszy, autoryzowany salon BMW mieszczący się na ul. Josepha Conrada 20 w Krakowie to obecnie jeden z największych salonów samochodowych w Polsce. Imponujący obiekt spełniający najnowsze standardy BMW z rozbudowaną ekspozycją samochodów nowych i motocykli BMW, nowoczesnym serwisem, autoryzowanym, certyfikowanym serwisem blacharsko - lakierniczym, stacją diagnostyczną, a także samoobsługową myjnią to wzorcowa inwestycja na rynku motoryzacyjnym. Obiekt o powierzchni 10,5 tys.m2 posiada również część biurową wykonaną w bardzo wysokim standardzie.


Przyjazne wnętrza, barki kawowe, mnóstwo przestrzeni, wszytko po to by zapewnić klientom komfort i wyjątkową atmosferę przy wyborze samochodu. Nowoczesny design budynku to idealne otoczenie dla samochodów marki BMW. W obiekcie znajdziemy również przechowalnie opon i kół, dzięki czemu klienci po zakończeniu sezonu letniego, czy zimowego bez problemu będą mogli przechować swoje koła.


Warto zaznaczyć, że w nowym obiekcie znajdują się garaże podziemne na 100 samochodów, z możliwością wynajęcia powierzchni na sezonowe przechowanie motocykli i samochodów.


Dumą salonu jest powierzchnia (700 m2) znajdująca się na 3 piętrze obiektu, to właśnie tam możemy przenieść się w czasie. Muzeum samochodów zabytkowych BMW stoi otworem dla odwiedzających salon firmy.


Serdecznie zapraszamy.