BMW M-Cars X7

SUV 7-OSOBOWY OD BMW.

BMW X7 to samochód, który wynosi pojęcie sportowego luksusu na zupełnie nowy poziom. Dzięki potężnym rozmiarom i unikalnemu projektowi, model ten oferuje wyjątkową przestronność i najwyższy poziom komfortu. A wszystkim tym można teraz cieszyć się w jeszcze większym gronie. Wszystko dlatego, że jest to SUV 7-osobowy.

Wystarczy jedno spojrzenie na BMW X7, jedna chwila spędzona we wnętrzu tego wyjątkowego pojazdu, by podświadomie odmieniać wyraz „luksus” przez wszystkie przypadki. Wiedząc, że mamy do czynienia z największym, najbardziej majestatycznym pojazdem premium marki BMW, szczególne zastosowanie znajdzie tutaj zwłaszcza wołacz. Jednym słowem: „luksus!”

Sylwetka łącząca kontrasty

Projektanci BMW X7 dokonali wyjątkowej sztuki kreśląc śmiałe linie nadwozia. Pomimo potężnych gabarytów, zorientowania na ekskluzywność, podkreślania komfortu i monumentalności, sylwetka największego SUV-a w gamie BMW pozostaje atletycznie dynamiczna. Umiejętność pogodzenia eleganckiego dostojeństwa i sportowej linii nadwozia to jednak niejedyne kontrasty, jakie łączy w sobie wyjątkowa bryła X7.

Chociaż mamy do czynienia z pojazdem o długości ponad 5,15 m, wysokości ponad 1,8 m i szerokości 2 m, samochód optycznie nie sprawia wrażenia ociężałego. Już na pierwszy rzut oka widać, że BMW X7 było projektowane z myślą o zapewnieniu ogromnej przestrzeni, nawet dla 7 osób. Mimo to, patrząc na jego bryłę, można odnieść wrażenie lekkości i zwinności całej konstrukcji. Przy tych gabarytach to nie lada wyczyn.

Co więcej, projektanci zdecydowali się postawić na największy grill przedni spośród wszystkich SUV-ów BMW. Jednak, nawet w połączeniu z atletyczną sylwetką samochodu, nie sprawia on wrażenia wulgarnego. Jest drapieżny, ale pozostaje przy tym elegancki. Nic dziwnego, że BMW X7 wzbudza tyle emocji od samego nań patrzenia.

Komfortowa dynamika

Wnętrze BMX X7 również w bardzo podobny sposób oddaje wyjątkową umiejętność projektantów do łączenia cech z pozoru przeciwstawnych. W środku otacza nas prawdziwy luksus: stylowe materiały najwyższej jakości, ogromna przestrzeń do dyspozycji pasażerów, rozwiązania zapewniające najwyższy komfort podróżowania, jak wielostrefowa klimatyzacja, wysmakowane oświetlenie wnętrza czy ergonomiczne ekskluzywne fotele.

Jednocześnie samochód jest zorientowany na kierowcę, dając mu nieograniczone możliwości poczucia radości z jazdy w każdych warunkach i w każdym terenie. Dzięki systemom wspomagającym, jak BMW Live Cockpit Professional, tryby Experience czy sterowanie za pomocą gestów, kierowca może w pełni skupić się na wyjątkowych doznaniach i właściwościach jezdnych BMW X7. O prawdziwie sportowe emocje i wyjątkową dynamikę dbają mocne silniki. W zależności od wersji, pozwalają one rozpędzić ważący ok. 2,5 tony samochód od 0 do 100 km/h od 6,3 do nawet 4,7 sekundy. A pamiętajmy, że jest to SUV 7-osobowy!

Niezapomniane przeżycia

Umiejętnie łączący w sobie wiele przeciwieństw BMW X7 to prawdziwe dzieło sztuki. Wyjątkowy charakter, majestatyczna sylwetka, znakomity komfort podróżowania, innowacyjne rozwiązania i dbałość o najmniejsze detale sprawiają, że nie sposób przejść obok niego obojętnie. To pojazd, który w bezkompromisowy sposób wprowadza luksus na wyższy poziom. Przekonać się o tym może każda z 7 osób, którą bez trudu pomieści, oferując prawdziwie niezapomniane przeżycia z jazdy.

Zapytaj o ofertę na BMW X7

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od M-Cars sp. z o.o. sp. k. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

Aktualności.