mapa drogowa

WŁAŚCIWY KIERUNEK.

Dwuletnia subskrypcja systemu nawigacyjnego BMW.

Co roku zmianom ulega około 15% sieci drogowej. Aby wyjść naprzeciw potrzebom kierowców, BMW oferuje optymalne rozwiązanie w postaci 2 letniej subskrypcji mapy drogowej 2017-2019, obejmującej nawet do czterech aktualizacji rocznie, dzięki temu możesz dotrzeć do celu bez niepotrzebnych objazdów.


Aktualizacja cyfrowej mapy drogowej 2017-2019 zawiera o wiele dokładniejsze, aktualne mapy dla Europy Środkowo-Wschodniej, z bazą danych Ważnych Miejsc (POI) i wszystkimi Autoryzowanymi Serwisami BMW. Zapewnia pokrycie 100% dróg prowadzących do miejsc zamieszkania, 93% dostępnych adresów oraz ponad 701 878 km dróg wszystkich kategorii.


Dzięki subskrypcji map drogowych z pewnością dotrzesz do celu bezpiecznie i na czas. Chętnie udzielimy Ci informacji na temat odpowiedniej aktualizacji do Twojego systemu nawigacyjnego.


Jeśli już posiadasz wykupioną wcześniej aktywną subskrypcję map, skontaktuj się z nami w celu instalacji najnowszej wersji.
- Cena 2 letniej subskrypcji: 459 zł
- Koszt każdorazowej instalacji najnowszej wersji: 89 zł


BEZPIECZNIE DO CELU.


Dzięki aktualnym danym nawigacyjnym można zawsze znaleźć najlepszą trasę, zapomnieć o żmudnym szukaniu właściwej drogi i niepotrzebnych objazdach. Oznacza to oszczędność nie tylko czasu, ale i paliwa.


Trójwymiarowe modele miast, zdjęcia satelitarne oraz komunikaty o ruchu drogowym RDS/TMC – w zależności od modelu BMW, systemu nawigacyjnego oraz jego konfiguracji Twój „cyfrowy pilot” zapewnia szeroki wybór informacji i usług. Są one szczególnie przydatne i skuteczne w połączeniu ze zaktualizowanymi mapami.

aktualizacja nawigacji
subskrypcja systemu nawigacyjnego

CYFROWA MAPA DROGOWA 2017-2019.

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych powyżej będzie M-Cars sp. z o.o. sp. k., ul. Góra Libertowska 14, 30-444 Kraków - Libertów. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zawarte w niniejszym formularzu oraz w celu wynikającym z ewentualnej dalszej korespondencji. W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody, dane osobowe będą przetwarzane przez spółkę wskazaną w tej zgodzie w celach informacyjnych, marketingowych i promocyjnych, monitorowania jakości usług i prowadzenia badań satysfakcji klienta. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz prawo pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych, jak również sprzeciwu, które to uprawnienia przysługują w stosunku do każdego z wymienionych poniżej podmiotów.