BMW M8

POZNAJ SPORTOWE BMW M8.

Kategoria samochodów Gran Turismo od zawsze rozpalała wyobraźnię fanów motoryzacji. Te piękne auta łączące ze sobą świat luksusu i sportu były i są kojarzone, jako ikony stylu. Kiedy BMW zapowiedziało stworzenie serii 8 wszyscy zastanawiali się czy bawarska marka podoła zadaniu stworzenia idealnego GT? Oczywiście, że podołała! Sportowe BMW M8 jest prawdopodobnie jednym z najpiękniejszych aut w historii marki. 

BMW M8 łączy w sobie elegancję, sportową muskulaturę oraz technologiczne wyrafinowanie. Najnowsze GT jest zwieńczeniem wielu dekad doświadczeń w sporcie motorowym oraz pokazem siły. Potężna moc i piękne nadwozie przyciągają nie tylko największych fanów marki, ale i każdego, kto kocha wyjątkowe samochody.

BMW M8 z napędem wywołującym dreszcze ekscytacji

Istnieje na tym świecie kilka dźwięków, które dla miłośników motoryzacji są niczym najlepsza symfonia. Jednym z nich jest niewątpliwie pomruk silnika V8 drzemiącego pod maską BMW M8. Sercem tego pięknego GT został 4.4-litrowy silnik M TwinPower Turbo o mocy 600 KM i maksymalnym momencie obrotowym 750 Nm. Jednostka ta znana jest fanom marki z modelu M5, w którym udowodniła już swoją wartość. Warto podkreślić, że w wersji Competition zyskujemy dodatkowe 25 KM. 

Oczywiście, motor w sportowym BMW M8 to nie tylko piękny dźwięk. Ten cud inżynierii wystrzeliwuje auto o masie 1975 kg do prędkości 100 km/h w czasie zaledwie 3,3 s. Kilka przyspieszeń tym coupe sprawi, że wytrenujemy sobie mięśnie karku bądź poważnie je nadwyrężymy. Kabriolet jest minimalnie wolniejszy i setkę osiąga w czasie 3,4 s.

Cała ta moc jest przenoszona na wszystkie koła za pośrednictwem zaawansowanego napędu xDrive połączonego z ośmiobiegową skrzynią Steptronic. W sprawnych rękach BMW M8 po upływie 10,6 s będzie gnało z prędkością 200 km/h. Jeśli komuś nadal mało emocji, to dodajmy, że napęd korzysta z aktywnego mechanizmu różnicowego tylnej osi, który można zablokować. Kierowca skorzysta z trybów jazdy 4WD i 4WD Sport, a w razie potrzeby pozamiatania tyłem- można uruchomić tryb jazdy z napędem tylko na tylną oś.

BMW M8 - nie tylko sportowe emocje

Samochody spod znaku "M" mają jedną bardzo ważną cechę. W razie potrzeby są dzikimi bestiami do połykania zakrętów na torze, ale na co dzień to również niezwykle komfortowe auta. Nie inaczej jest ze sportowym BMW M8. W tym wypadku, mamy do czynienia z autem klasy GT, więc poziom komfortu został wyciągnięty na najwyższy poziom.

W BMW M8 znajdziemy najnowsze systemy wspomagające kierowcę oraz wszystkie technologiczne nowinki. Najważniejsze informacje dotyczące parametrów auta możemy śledzić na wyświetlaczu head-up oraz na ekranach systemu BMW Live Cockpit. W konsoli centralnej umieszczono wyświetlacz o przekątnej 10,25", a za kierownicą znajduje się 12,3-calowy ekran instrumentów. O bezpieczeństwo zadba system asystujący kierowcy Professional, a na parkingu wsparcia udzieli nam asystent parkowania Plus.

Sportowe BMW M8 to także luksusowe wykończenie wnętrza korzystające ze skór najwyższej jakości. Efektowne przeszycia i wstawki z metalu dodają sportowego sznytu. Mimo osiągów superauta mamy ciągle wrażenie obcowania z pojazdem luksusowym niczym najlepsze limuzyny.

Warto wspomnieć, że BMW M8 to nie tylko coupe, ale także elegancki kabriolet. W ofercie marki znajdziemy również M8 Gran Coupe, czyli czterodrzwiową wersję. Klienci zakochali się w topowym sportowym modelu BMW i chyba nie ma się czemu dziwić. To po prostu imponująca maszyna, która ma wszystko, co powinno mieć nowoczesne Gran Turismo.

ZAPYTAJ O BMW M8

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od M-Cars sp. z o.o. sp. k. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody