BMW Leasing.

LEASING SPOSOBEM NA NOWE BMW.

Leasing nowych aut to najbardziej popularna forma finansowania ich zakupu, zwłaszcza jeśli chodzi o firmy i osoby prowadzące działalność gospodarczą. Warto jednak podkreślić, że jest on również dostępny dla klientów indywidualnych. Swoją popularnością zdecydowanie wyprzedza w tym segmencie najem długoterminowy oraz kredyt samochodowy.

 

POPULARNOŚĆ LEASINGU W POLSCE.

Uregulowania dotyczące umowy leasingowej wprowadzone zostały do Kodeksu cywilnego dopiero w 2000 roku. Od tamtego czasu rynek ten mocno się rozwinął, by w roku 2021 przekroczyć ponad 80 miliardów zł.

 

LEASING A NAJEM I KREDYT.

Leasing różni się od najmu jedną podstawową cechą - w przypadku leasingu, leasingobiorca ma możliwość wyboru odnośnie wykupu auta bądź zwrócenia go do firmy leasingowej. Takiego wyboru nie mamy w przypadku najmu, zwanego także abonamentem. W obu wypadkach właścicielem auta pozostaje leasingodawca lub wynajmujący. W przypadku kredytu natomiast bank stosuje jedynie zabezpieczenie wobec np. auta, którego właścicielem jest jednak kredytobiorca.

 

RÓŻNE RODZAJE LEASINGU.

Leasing możliwy jest w dwóch podstawowych opcjach - operacyjnym i finansowym. Różnica dotyczy aspektów podatkowych oraz ścieżki przechodzenia na własność przedmiotu leasingu, która to w przypadku wariantu finansowego jest automatyczna. Oba te warianty są dostępne w ramach leasingu BMW.

Jak było to już wspomniane, umowę leasingową może zawrzeć także klient indywidualny. Zaletą tego typu sytuacji jest fakt, że firma udzielająca finansowania nie musi wówczas sprawdzać zdolności kredytowej leasingobiorcy. Takie rozwiązanie jest również możliwe w BMW.

Wyróżnia się jeszcze jedną klasyfikację leasingu - pośredni oraz bezpośredni. W przypadku tego ostatniego klient zawiera umowę bezpośrednio z producentem, a nie jak w przypadku leasingu pośredniego - z instytucją finansową.

Leasing BMW.
Leasing BMW.

ZALETY LEASINGU BMW.

Wejście w posiadanie auta BMW na zasadach leasingowych to wygoda, niezależność i elastyczność. Po zakończeniu umowy auto można wykupić bądź zwrócić je leasingodawcy.

Kolejną istotną zaletą leasingu jest możliwość optymalizacji podatkowej, polegającej na zaliczeniu wydatków leasingu do kosztów uzyskania przychodu w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Podobnie jest z opłatami eksploatacyjnymi, paliwem, itp., które można uwzględniać w rachunku firmowym. W przypadku używania auta cały czas na cele firmowe i przy prowadzeniu odpowiedniej ewidencji kilometrówki jest to możliwe nawet do 100 proc.

Leasing BMW jest oferowany przez kilkanaście instytucji finansowych, przez co można wybrać najkorzystniejszą ofertę dostępną na rynku, niekiedy także w atrakcyjnej promocji.

 

SZYBKO I SPRAWNIE Z LEASINGIEM BMW.

Procedura leasingu BMW jest szybka a wybór dostępnych modeli bardzo szeroki - obejmuje ponad sto konfiguracji. Od momentu podjęcia decyzji najem może być sfinalizowany w ciągu zaledwie czterdziestu ośmiu godzin. Wszystko odbywa się on-line i jest transparentne. Już na samym początku, po wypełnieniu krótkiej ankiety, dowiemy się na jakie auto możemy sobie pozwolić.

W ramach zaliczek na poczet przyszłych rat leasingowych można zostawić w rozliczeniu własne auto, co obniży wysokość comiesięcznych opłat.

 

BEZPIECZNY LEASING.

W przypadku ubezpieczenia leasingowego auta warto dokupić opcję GAP (ang. Guaranteed Asset Protection), która ochroni wszystkie strony umowy przed różnego rodzaju negatywnymi zdarzeniami, jak w przypadku szkody całkowitej, utraty bądź kradzieży auta.


BMW Leasing - Zapytaj o ofertę.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od M-Cars sp. z o.o. sp. k. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

Aktualności.