RATA BMW

NISKA RATA, NOWE BMW.

WYBIERZ BMW W KORZYSTNEJ MIESIĘCZNEJ RACIE.

Poznaj BMW Comfort Lease.

Oferta obowiązuje od 10.05 do 31.05.2023.

- Możesz mieć znacznie niższe miesięczne raty w porównaniu z tradycyjnym leasingiem lub kredytem. Spłacasz tylko tę część wartości samochodu, która zużywa się w trakcie umowy.

- Sam decydujesz jak chcesz zakończyć z nami umowę. Możesz wykupić pojazd, przejmując go na własność, zwrócić lub wziąć nowy. Nie musisz już martwić się sprzedażą swojego używanego samochodu. Decyzję o sposobie zakończenia umowy podejmujesz przed jej zakończeniem.

- Możesz skorzystać z BMW Comfort Lease nawet jeśli nie prowadzisz firmy.

- BMW Comfort Lease ma również zalety leasingu operacyjnego. Jeżeli prowadzisz firmę to – zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi i w odpowiedniej proporcji – opłatę wstępną oraz miesięczne raty możesz traktować jako koszt uzyskania przychodu.


WYBIERZ JEDEN Z TRZECH MODELI W WYJĄTKOWYM FINANSOWANIU.

BMW SERII 2 GRAN COUPÉ JUŻ ZA 950 PLN NETTO / MIES.*

BMW X3 JUŻ ZA 1140 PLN NETTO / MIES.*

BMW X5 JUŻ ZA 1990 PLN NETTO / MIES.*

*Rata miesięczna netto 950 zł w BMW Comfort Lease dla przedsiębiorców dla BMW 218i za 162 902 zł brutto. Opłata wstępna 23%, okres leasingu 24 miesiące, średnioroczny deklarowany przebieg 10 000 km, gwarantowana wartość końcowa. Podane ceny są rekomendowanymi cenami detalicznymi zawierającymi podatek VAT oraz podatek akcyzowy i nie są wiążące. BMW Polska nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej Klienta oraz zawarcia ubezpieczenia OC/AC. BMW Comfort Lease jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Prezentowane na zdjęciach modele mogą różnić się wersją silnika oraz mogą zawierać dodatkowo płatne wyposażenie. Indywidualne oferty dostępne w kontakcie z nami.

*Rata miesięczna netto 1140 zł w BMW Comfort Lease dla przedsiębiorców dla BMW X3 xdrive20i za 219 960 zł brutto. Opłata wstępna 20%, okres leasingu 24 miesiące, średnioroczny deklarowany przebieg 10 000 km, gwarantowana wartość końcowa. Podane ceny są rekomendowanymi cenami detalicznymi zawierającymi podatek VAT oraz podatek akcyzowy i nie są wiążące. BMW Polska nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej Klienta oraz zawarcia ubezpieczenia OC/AC. BMW Comfort Lease jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Prezentowane na zdjęciach modele mogą różnić się wersją silnika oraz mogą zawierać dodatkowo płatne wyposażenie. Indywidualne oferty dostępne w kontakcie z nami.

*Rata miesięczna netto 1990 zł w BMW Comfort Lease dla przedsiębiorców dla BMW X5 xdrive30d za 400 500 zł brutto. Opłata wstępna 22%, okres leasingu 24 miesiące, średnioroczny deklarowany przebieg 10 000 km, gwarantowana wartość końcowa. Podane ceny są rekomendowanymi cenami detalicznymi zawierającymi podatek VAT oraz podatek akcyzowy i nie są wiążące. BMW Polska nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej Klienta oraz zawarcia ubezpieczenia OC/AC. BMW Comfort Lease jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Prezentowane na zdjęciach modele mogą różnić się wersją silnika oraz mogą zawierać dodatkowo płatne wyposażenie. Indywidualne oferty dostępne w kontakcie z nami.

WYBIERZ SWOJE BMW W NISKIEJ MIESIĘCZNEJ RACIE

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od M-Cars sp. z o.o. sp. k. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

Aktualności.