Najem długoterminowy.

KORZYSTNY NAJEM DŁUGOTERMINOWY.

Najem długoterminowy, obok kredytu, zakupu na własność czy też różnych rodzajów leasingu to jedno z rozwiązań finansowych umożliwiające długotrwałe użytkowanie auta. Jego koncepcja wpisuje się w szerszy krąg zmian cywilizacyjnych, w których odchodzi się od imperatywu posiadania czegoś na własność, na rzecz elastyczności i wygody użytkowania danej rzeczy.

 

DŁUGA HISTORIA NAJMU.

Popularność najmu przyszła do nas z rynków zachodnich i dotyczy także, poza segmentem motoryzacyjnym, takich obszarów jak maszyny budowlane i rolnicze, nieruchomości mieszkaniowe, sprzęt komputerowy czy AGD.

Sam najem aut, ale w wariancie krótkoterminowym, zaczął rozwijać się w Stanach Zjednoczonych jeszcze przed II wojną światową. Ta forma wynajmu po ponad stu latach ma się bardzo dobrze i jest popularna na całym świecie. W razie potrzeby można wejść w posiadanie auta na kilka minut, godzin czy dni, aby przemieścić się z punktu A do B podczas delegacji czy w ramach zagranicznych wakacji.

Wynajem długoterminowy, w odróżnieniu od tego krótkiego, dotyczy z reguły okresu od jednego roku do czterech lat.

 

GŁÓWNE KORZYŚCI NAJMU.

Najem długoterminowy aut to przede wszystkim elastyczność. Wraz z końcem umowy najmu możemy pozbyć się auta i pozyskać kolejne, nowe. Oczywiście sprzedaż samochodu nie jest problematyczna, ale jeśli jako przedsiębiorcy mamy kilka lub kilkadziesiąt aut, to ich zbycie staje się wyzwaniem.

Kolejną istotną zaletą jest fakt, że koszty z tytułu długoterminowego najmu auta są kosztem uzyskania przychodu. Także opłaty eksploatacyjne wynikające z zakupu paliwa, różnych płynów, a nawet myjni można również optymalnie rozliczyć w ramach prowadzonej działalności gospodarczej, wg reguł wynikających ze sposobu wykorzystywania pojazdu. Można w ten sposób odliczyć nawet 100% kosztów, jeśli auto używane jest wyłącznie na cele związane z prowadzeniem firmy.

 

JAK TO SIĘ ROBI W BMW?

Do powyżej opisanych korzyści należy dodać kolejne zalety wynikające z oferty najmu długoterminowego BMW. Jedną z nich jest wygoda. A wszystko to za sprawą jednej raty abonamentowej, w której zawarte są wszelkie możliwe opłaty wynikające z najmu i bezpiecznej eksploatacji auta. Co więcej, klient ma spokój i nie musi o niczym pamiętać, gdyż to na BMW spoczywają takie kwestie, jak terminowe przedłużenie ubezpieczenia, autoryzowany serwis, naprawy gwarancyjne, zakup części czy wymiana i przechowanie opon.

Najem długoterminowy BMW to także szybkość działania dzięki zmniejszonym do minimum formalnościom. Dzięki wygodnym narzędziom on-line już w kilka minut można samemu sprawdzić, na jakie auto możemy sobie pozwolić. Do wyboru mamy ponad sto gotowych konfiguracji różnych modeli.

Przebierać można także w ofertach ponad piętnastu instytucji finansowych, z którymi współpracuje BMW. Nowością jest, że w ramach rozliczenia można zostawić dotychczas używane, własne auto. A wszystko to można załatwić zaledwie w czterdzieści osiem godzin.

Jak zatem wynika z powyższego, najem długoterminowy BMW to nie lada atrakcyjne rozwiązanie na elastyczne i komfortowe korzystanie z nowych samochodów BMW, zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne.


Najem długoterminowy - Zapytaj o szczegóły.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od M-Cars sp. z o.o. sp. k. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

Aktualności.