Jazdy próbne BMW.

JAZDY PRÓBNE BMW.

ODKRYJ MOŻLIWOŚCI WYMARZONEGO AUTA.
Masz na oku samochód marki BMW? A może zastanawiasz się nad kilkoma różnymi modelami? Cały czas nie wiesz, co kupić lub wziąć w leasing? W takiej sytuacji tym bardziej warto zdecydować się na jazdy próbne BMW. Sprawdź poniżej najważniejsze informacje na temat tego zagadnienia!

Czym w praktyce jest jazda próbna?

To nic innego, jak możliwość samodzielnego przetestowania tego, jak sprawuje się konkretny model pojazdu w praktyce. Nasz autoryzowany Dealer BMW M-Cars oferuje taką możliwość, z której warto skorzystać! Szczególnie jak zamierzasz w najbliższym czasie kupić na własność dany model producenta lub wziąć go w leasing. Oczywiście, jazdy próbne BMW nie są obligatoryjne. Od klienta zależy zatem, czy się na nie zdecyduje. Warto jednak wziąć to rozwiązanie pod uwagę!

Dlaczego zdecydować się na jazdę próbną?

Po to, żeby mieć pewność, że dany pojazd jest rzeczywiście wart swojej ceny. Nasz autoryzowany Dealer BMW M-Cars oferuje bardzo dobrej jakości auta nowe i używane. Nie da się ukryć, że prezentują się one znakomicie. Klienci - jak najbardziej słusznie - zwracają uwagę jednak nie tylko na walory wizualne, ale także na kwestie techniczne.

W czasie jazdy próbnej można wszystko dokładnie zweryfikować w praktyce. Zainteresowany kupnem na własność lub leasingiem klient może m.in. sprawdzić, czy samochód od razu odpala. Potem nie ma przeszkód, aby zweryfikować, jak dany model zachowuje się na trasie. Rekomenduje się, by jeździć różnymi prędkościami, korzystając z dużego zakresu skrzyni biegów. Po to, aby wiedzieć, jak konkretny pojazd zachowuje się w czasie wolniejszej i szybszej jazdy.

Należy podkreślić, że oferowane przez nas samochody posiadają rozmaite funkcje dodatkowe. Dobrze byłoby je także sprawdzić od A do Z! Np. samochody z serii BMW i4 mają przydatne, zakrzywione ekrany.
W czasie jazdy próbnej można przetestować tego typu nowoczesne rozwiązania w praktyce. Klienci szybko zauważają, że wystarczy tak naprawdę rzut oka, aby sprawdzić rozmaite, cenne informacje, które przydają się w trakcie pokonywania kolejnych kilometrów.

Celem jazdy próbnej jest zatem skrupulatne zweryfikowanie danego samochodu w praktyce. Także pod kątem samego prowadzenia i komfortu w czasie pokonywania kolejnych kilometrów. Dzięki temu zainteresowany klient wie, czy to jest to, czego szuka na rozmaitych płaszczyznach, czy jednak nie (wtedy można śmiało przetestować kolejne modele z naszej oferty).

Pamiętaj, że skorzystanie z jazdy próbnej nie oznacza, że musisz już na pewno kupić konkretny samochód! Dany pojazd może Ci się zatem nie spodobać - nie będziesz jednak zobligowany do podpisania żadnej umowy itd.

Gdzie zamówić jazdę próbną?

Chcesz w najbliższej przyszłości zdecydować się na samochód z rodziny BMW? Masz zamiar przetestować dany model (lub kilka) w praktyce? Zapraszamy zatem do skorzystania z naszych usług!

Autoryzowany Dealer BMW M-Cars posiada kilkadziesiąt lat doświadczenia w tej branży. Nie spoczywamy jednak na laurach, tylko staramy się regularnie dbać o coraz wyższą jakość naszych usług. To zaś owocuje bardzo dobrymi opiniami ze strony klientów.

Jak zamówić jazdę próbną?

W tym celu warto zapoznać się z formularzem znajdującym się na stronie internetowej https://krakow.bmw-mcars.pl/jazda-probna.

Co trzeba wypełnić? Są to m.in. dane kontaktowe. Należy podać swoje imię, nazwisko, datę urodzenia, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego.

Ważne jest również określenie tego, czym na co dzień jeździsz. Zainteresowani klienci powinni zatem podać markę i dokładny model swojego obecnego samochodu. Należy również zaznaczyć, jaki samochód z naszej oferty Cię interesuje. W formularzu znajduje się też pozycja dotycząca planowanego terminu zakupu (do wyboru jest pięć różnych opcji).

Po co trzeba podawać takie dane? Aby np. nasi pracownicy mogli Ci pomóc. Jeśli nigdy nie jeździłeś pojazdem z automatyczną skrzynią biegów, a teraz chcesz kupić taki samochód, to eksperci przed wyruszeniem w trasę wszystko Ci dokładnie wytłumaczą itd. Aby Twoja jazda była swobodna, komfortowa i zarazem bezpieczna.

W powyższym formularzu są również m.in. pozycje dotyczące zgód marketingowych (na otrzymywanie komunikacji poprzez wiadomości e-mail, tradycyjną pocztą, telefonicznie i/lub samochodowymi systemami komunikacji - jeśli takie są obsługiwane).

Następnie należy czekać na kontakt ze strony pracownika dealera BMW M-Cars.

Jak przebiega jazda próbna?

Zanim wyruszysz w trasę, trzeba jeszcze ustalić kilka szczegółów. W interesie klienta jest to, aby to on siedział za kierownicą. Dzięki temu będzie można wszystko dokładnie, samodzielnie sprawdzić.

Jazdy próbne BMW powinny odbywać się po rozmaitych trasach i przy różnych prędkościach. Warto zatem ustalić przebieg takiego testu oraz przybliżony czas trwania.

W trakcie jazdy próbnej należy zachować ciszę (pracownik danego salonu samochodowego nie powinien zatem zagadywać klienta itp.). Po to, aby można było swobodnie wsłuchać się w pracę silnika (przy mniejszych i większych prędkościach). Na co jeszcze zwracać uwagę? Na działanie hamulców, skrzyni biegów, przyczepność, czy widoczność w lusterkach itp.

Zwracaj uwagę także na swój komfort w trakcie prowadzenia pojazdu. To szczególnie ważne, jeśli zamierzasz nim relatywnie często jeździć po drogach polskich i/lub zagranicznych.

Jazdy próbne BMW: czy są darmowe i bezpieczne?

Chcesz przetestować jeden lub więcej samochodów, które są aktualnie w naszej ofercie? Nie musisz obawiać się o koszty! Zależy nam na tym, byś czuł, że dany wybór jest tym właściwym. W związku z tym jazdy próbne BMW są bezpłatne.

Sporo osób obawia się o kwestie dotyczące bezpieczeństwa. Wszystkie oferowane przez nas pojazdy od niemieckiego producenta BMW są oczywiście ubezpieczone. Możesz zatem bez żadnych obaw zdecydować się na przetestowanie w praktyce konkretnego modelu, który wpadł Ci w oko.

Ile trwają jazdy próbne?

Wszystko na tej płaszczyźnie jest możliwe do ustalenia. W większości przypadków jazdy próbne trwają od kilkunastu do kilkudziesięciu minut. Zazwyczaj czas potrzeby na zweryfikowanie danego samochodu nie wynosi więcej niż jedna godzina. W tym okresie można wszystko dokładnie sprawdzić. Zarówno biorąc pod uwagę stan techniczny, funkcje dodatkowe, jak i wygodę w czasie prowadzenia.

Oczywiście, orientacyjny czas trwania jazdy testowej jest ustalany na samym początku. Zazwyczaj klienci szybko przekonują się, że samochody BMW spełniają bardzo wysokie standardy. Jeśli jednak zechcesz pojeździć nieco dłużej, to nie ma z tym problemu. Dokładamy wszelkich starań, aby osoba zainteresowana danym modelem BMW była bowiem pewna swojego wyboru.

Aktualności.