RADOŚĆ Z JAZDY GOTOWA DO ODBIORU.

Wybierz swoje BMW.

Radość z jazdy.

RADOŚĆ Z JAZDY GOTOWA DO ODBIORU.

Wybierz swoje BMW.

Nie czekaj. Już teraz wybierz swoją okazję do radości.

Wybierz gotowy do odbioru model BMW w dopasowanej do Ciebie konfiguracji. Dobierz do niego najwygodniejszy dla Ciebie model finansowania... I ruszaj.

Zapytaj o szczegóły oferty Radość z jazdy gotowa do odbioru.

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych powyżej będzie M-Cars sp. z o.o. sp. k., ul. Góra Libertowska 14, 30-444 Kraków - Libertów. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zawarte w niniejszym formularzu oraz w celu wynikającym z ewentualnej dalszej korespondencji. W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody, dane osobowe będą przetwarzane przez spółkę wskazaną w tej zgodzie w celach informacyjnych, marketingowych i promocyjnych, monitorowania jakości usług i prowadzenia badań satysfakcji klienta. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz prawo pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych, jak również sprzeciwu, które to uprawnienia przysługują w stosunku do każdego z wymienionych poniżej podmiotów.

WYBIERZ SWOJE BMW.

BMW X1

BMW X1.

Wybierz BMW X1 za 119 900 PLN.

BMW X4

BMW X4.

Wybierz BMW X4 za 169 900 PLN.

BMW X5

BMW X5.

Wybierz BMW X5 za 2 670 PLN netto miesięcznie.

BMW serii 5

BMW serii 5.

Wybierz BMW serii 5 za 2 330 PLN netto miesięcznie.

BMW Comfort Lease

BMW COMFORT LEASE.

Teraz również dla klientów indywidualnych.

BMW Comfort Lease jest wyjątkową ofertą w gamie produktów BMW Financial Services Polska. Przeznaczony jest on dla wszystkich klientów, którzy cenią sobie wygodę, niezawodność i bezpieczeństwo oferowanych im rozwiązań.

SPRAWDŹ WSZYSTKIE MODELE BMW GOTOWE DO ODBIORU.

samochody gotowe do odbioru

* Raty miesięczne netto dla BMW X3 xDrive za 199 100 zł brutto, BMW serii 5 xDrive za 232 800 zł brutto, BMW X5 xDrive za 267 000 zł w ofercie BMW Comfort Lease 1%. Opłata wstępna 5%, okres leasingu: 36 miesięcy, średnioroczny deklarowany przebieg: 30 000 km, gwarantowana wartość́ końcowa. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. BMW Comfort Lease jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Liczba modeli w ofercie ograniczona. Szczegóły w salonie BMW.