BMW M-Cars z pakietem M

DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ BMW Z PAKIETEM M.

Każdy samochód z logo BMW daje kierowcy radość z jazdy, jednak szczególny ładunek emocjonalny niosą ze sobą modele z pakietem M. To oznaczenie podkreślające indywidualizm i wyjątkowe cechy konkretnego egzemplarza. Dowiedz się, dlaczego warto kupować samochody BMW z pakietem M.BMW to marka, która posiada w swojej kolekcji wiele wyjątkowych samochodów. I nawet w tym gronie są szczególnie ekskluzywne wersje. Niewątpliwie należą do nich samochody oznaczone literą „M”. Dzięki niej wiele pojazdów zyskało iście kultowy status, stając się obiektami pożądania pasjonatów motoryzacji. Dobrą wiadomością dla marzących o swoim BMW jest fakt, że zamawiając nowy model, można wybrać go z pakietem M. Dlaczego warto to zrobić?

Niepowtarzalna stylistyka

Ze względu na swoją wyjątkowość, pakiet M można wybrać tylko do niektórych modeli. Wśród nich znajdują się legendarne limuzyny BMW serii 3 oraz BMW serii 5. Chyba nie ma fana motoryzacji, który nie marzyłby o przejażdżce „piątką” oznaczoną literą M. Teraz, wybierając nowy model, na etapie konfiguracji możemy zdecydować się na pakiet sportowy M. Dzięki temu nasz samochód nabierze jeszcze bardziej sportowego charakteru.Na pakiet M składa się m.in. wiele dodatków stylistycznych. Zapewniają one bardziej drapieżny wygląd samochodu dzięki zmianom w obrębie pasa przedniego, progów czy tylnego dyfuzora. Dodając tę opcję do zamówienia, zyskamy także specjalne obręcze kół ze stopów lekkich. Subtelne oznaczenia nadwozia literą M dopełnią sportowego wizerunku zewnętrznego naszego pojazdu.Dodatkowe wyposażenie w ramach pakietu M obejmuje także elementy wnętrza. Otrzymamy m.in. sportowe fotele zapewniające wygodną jazdę i doskonałe boczne podparcie czy przyjemną w dotyku i pewną w uchwycie skórzaną kierownicę. Wyjątkowy charakter naszego samochodu podkreślą także liczne detale ze stosownymi oznaczeniami, np. listwy progowe, pedały, dywaniki, wskaźniki czy nawet kluczyk.

Najwyższe technologie

Wybór pakietu M pozwala odróżnić usportowioną wersję BMW od klasycznej, jednak zmiany te nie są ukierunkowane wyłącznie na wygląd zewnętrzny. Dodatkowe elementy składają się na cały pakiet aerodynamiczny, co nie pozostaje bez wpływu na sposób, w jaki powietrze opływa bryłę naszego samochodu. To oczywiście przekłada się na dynamikę jazdy.

Jednocześnie, wraz z pakietem M otrzymujemy m.in. sportowy układ jezdny M z adaptacyjnym sportowym układem kierowniczym. Pozwala on tak dobrać ustawienia pojazdu tak, by w pożądanych warunkach zapewniał iście sportowe doznania za kierownicą. Jednocześnie, kiedy mamy akurat ochotę na spokojniejszą jazdę, możemy przestawić go w tryb comfort i po prostu czerpać przyjemność z samego obcowania z naszym wymarzonym samochodem.

Wybierz emocje

BMW to marka, która nieustannie podkreśla swój sportowy charakter, co przejawia się nawet w podstawowych wersjach poszczególnych modeli. Jednak dla tych, którzy pragną jak największych emocji za kierownicą i chcą czuć przyspieszone bicie serca, patrząc na swój samochód, BMW przygotowało pakiet M. Wybierając go, podkreślamy nie tylko swoją indywidualność, ale zyskujemy także dodatkowe elementy wyposażenia, które zapewnią nam iście sportowe wrażenia z jazdy.

Zapytaj o ofertę z pakietem M.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od M-Cars sp. z o.o. sp. k. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

Aktualności.