BMW X6 M.

BMW X6 M – DANE TECHNICZNE I WYMIARY.

Szukasz nowego samochodu? Interesują Cię pojazdy, które są bezpieczne, wygodne i bardzo nowoczesne? Te wszystkie cechy posiada model BMW X6 M! Sprawdź poniżej najważniejsze informacje na temat samochodów z tej serii.

Efektowny wygląd.

Design to ważny aspekt, którym kierują się klienci podczas wyboru auta. Nowoczesne samochody muszą nie tylko mieć odpowiednie parametry techniczne, ale także dobrze się prezentować. I tak jest w tym przypadku. Nasz autoryzowany Dealer BMW M-Cars posiada modele z tej serii, które zachwycą każdego. I to nawet takie osoby, którym zależy na aspektach wizualnych na najwyższym poziomie.

Patrząc na przód auta, od razu w oczy rzucają się czarne powierzchnie stylistyczne i wąskie, diodowe reflektory. Są to bardzo dopracowane elementy, które nadają całości nieco charakteru. Producenci wyposażyli modele BMW X6 M w podwójne poziomy listwy. Dzięki temu atrapa chłodnicy prezentuje się bardzo atrakcyjnie.

Przejdźmy do widoku auta z tyłu. Tutaj w centrum znajduje się logo BMW, które działa niczym magnes, ponieważ mocno przyciąga wzrok. Na uwagę zasługują również barki o dość sporych gabarytach i pionowe światła odblaskowe (znajdujące się na zewnętrznych stronach pasa tylnego) - optymalnie zaznaczające szerokość auta. Na samym dole jest zaś układ wydechowy. Układ wydechowy z dwiema podwójnymi końcówkami rur w czarnym chromie wygląda elegancko. A jak brzmi! Sympatycy mocnych, charakterystycznych dźwięków będą bardzo usatysfakcjonowani.

Jak wygląda bok auta? Patrząc z tej perspektywy także będziesz zachwycony! Producenci umieścili tutaj logo modelu, które świetnie komponuje się z innymi elementami. Wielu Klientów (którzy już mają na co dzień do czynienia z tymi samochodami) podkreśla wyjątkowość lusterek zewnętrznych w czarnym błyszczącym kolorze (warto dodać, że producenci zastosowali też karbonowe osłony). Nie można zapominać o czarnych skrzelach M, które są niczym wisienka na torcie w całej kompozycji.

Fanom pojedynczych detali, które mają oczywiście wpływ na ogólny wygląd, na pewno spodoba się to, że 21 – i 22-calowe obręcze kół (wykonane ze stopów lekkich) są w kolorze Jet Black. To zaś kolejne szczegóły, które pozytywnie oddziałują na design.

Co znajduje się we wnętrzu BMW X6 M?

Nasz autoryzowany Dealer BMW M-Cars jest często odwiedzany przez osoby, którym bardzo zależy na tym, by samochód był przede wszystkim wygodny. Masz podobne oczekiwania? Dużo podróżujesz? Często pokonujesz kolejne kilometry po drogach polskich lub zagranicznych? W takim razie modele BMW X6 M zostały stworzone także z myślą o Tobie.

W środku znajdują się m.in. wielofunkcyjne fotele przednie M. Już na pierwszy rzut oka można zauważyć, że mają elegancki design. Spektakularne wrażenia wizualne to nie wszystko. Dodatkowo, te wielofunkcyjne fotele przednie są w pełni elektryczne. Od Ciebie i pozostałych pasażerów zależy to, jak będą one dokładnie ustawione. Można nimi regulować w różnych zakresach, co gwarantuje 100% komfortu. I to nawet w czasie długich podróży. Ponadto te elementy zapewniają odpowiednie trzymanie boczne. Nie da się zaś ukryć, że wygoda ma duży wpływ na nasze bezpieczeństwo. Jeśli kierowca ma zagwarantowane komfortowe warunki, to może w 100% skupić się na drodze i podejmowaniu odpowiednich decyzji.

Wyświetlacz jest zakrzywiony, co powoduje, że całość prezentuje się nieco ekstrawagancko. Jeśli jednak lubisz nietypowe elementy, to będziesz usatysfakcjonowany. Zakrzywiony wyświetlacz sprawia, że wnętrze prezentuje się bardzo nowocześnie. Istotne jest również to, że kierowcy mogą błyskawicznie odczytywać informacje, które ich interesują w czasie jazdy. Podawane dane są przedstawiane w jasny, wyraźny sposób. To też jest ważne – kierowca nie musi długo wpatrywać się w wyświetlacz, co mogłoby mieć negatywne konsekwencje pod kątem jazdy i bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Co istotne, informacje są również podawane na wyświetlaczu Head-Up, który znajduje się w bezpośrednim polu widzenia osoby siedzącej za kierownicą.

Po stronie pasażera została usytuowana listwa oświetlenia ambientowego z logo M. Warto zaznaczyć, że ten element jest podświetlany. To ułatwia np. znalezienie rozmaitych rzeczy, kiedy na dworze jest już ciemno. Poza tym takie akcesoria sprawiają, że design jest określany jako bardzo nowoczesny. To rozwiązania skrojone na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów.

Niezwykle gustownie prezentuje się także skrzynia biegów. Dodatkowo producenci nanieśli na nią elementy w kolorze czerwonym. To bardzo trafiony zabieg, który zaznacza sportową stylizację.
W środku możesz też skorzystać z podstawki do bezprzewodowego ładowania smartfonów. Już nie musisz zatem martwić się kablami, które mogą być czasami kłopotliwe w trakcie jazdy.

Warto dodać, że w naszym autoryzowanym salonie BMW M-Cars możesz zdecydować się na różne kolory lakierów, tapicerek i listw. Do dyspozycji są również rozmaite kształty kół. Wybierz takie rozwiązania, o których zawsze marzyłeś!

Jazda jest bardzo dynamiczna.

Szukasz pojazdu, który zapewni Ci bezpieczne, ale też dynamiczne poruszanie się po trasach? Z modelami z rodziny BMW X6 M jak najbardziej jest to możliwe. Spore znaczenie na tej płaszczyźnie ma wysokowydajny silnik benzynowy V8 Twin Power Turbo, który posiada moc 625 KM. Z jednej strony nie brakuje wydajności w czasie jazdy. A z drugiej sportowych, mocnych dźwięków.

Za biegi odpowiada 8-stopniowa sportowa skrzynia Steptronic z Drivelogic. Możesz je zmieniać tak, jak będzie Ci wygodnie. Masz do dyspozycji wariant ręczny albo automatyczny.

Najważniejsze dane techniczne.

Modele BMW X6 M mają 4,948 m długości, 2,019 m szerokości i 1,695 m wysokości. Jeśli chodzi o szerokość z lusterkami (po stronie kierowcy i pasażera) to mamy tutaj kolejno 2,212 m (1,119 m i 1,093 m). Rozstaw osi wynosi 2,972 m. Z kolei średnica zawracania to 0,0128 m.

Moc silnika to 625 KM (to odpowiada 460 kW). Maksymalny moment obrotowy wynosi 750 Nm.

Lubisz szybką jazdę? W takim razie warto wiedzieć, że przyspieszenie do 100 km/h to zaledwie 3,9 s. Te pojazdy mogą zaś maksymalnie rozpędzić się aż do 250 km/h.

Jak to jest z zużyciem paliwa (w cyklu mieszanym)? Kształtuje się ono na poziomie od 12,7 do 12,9 l/100 km. Maksymalnie możesz zaś zatankować 83 l benzyny (tyle wynosi bowiem pojemność zbiornika na paliwo).

Interesuje Cię masa własna modelu BMW X6 M? To 2445 kg. Dopuszczalna masa całkowita to już 3040 kg. Z kolei ładowność kształtuje się na poziomie 670 kg.

Minimalna pojemność bagażnika to 580 l. Z kolei maksymalna wynosi 1530 l. Napęd jest na wszystkie cztery koła.

Emisja dwutlenku węgla (czyli CO2) w cyklu mieszanym to 287–292 g/km.

Zainteresował Cię ten model? Nasz autoryzowany Dealer BMW M-Cars zapewnia profesjonalne i kompleksowe usługi. Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci wybrać auto Twoich marzeń!

Aktualności.