THE NEW X3
THE NEW X4

THE NEW X3
THE NEW X4

Poznaj nowe BMW X3 i nowe BMW X4. Niezwykle charakterystyczne, zachwycają nowoczesnymi rozwiązaniami. Prezentują się bardzo progresywnie, zachowując sportowy charakter. Wyraźnie i mocno odcinają się od drogi.

BMW X3

STYLISTYKA SAMOCHODU BMW X3.

NOWA ATRAPA CHŁODNICY. Wyjątkowo kanciasta atrapa chłodnicy BMW i nowy zderzak z pionowymi wlotami powietrza w trójkątnej interpretacji podkreślają niezwykłą suwerenność BMW X3. W pełni diodowe reflektory, spłaszczone o ok. 10 mm, nadają wyglądowi nowoczesne i skoncentrowane wrażenie.

W PEŁNI DIODOWE LAMPY TYLNE. Nowy tył BMW X3 jest zarówno wyrazisty, jak i nowoczesny. W pełni diodowe reflektory w nowej trójwymiarowej grafice podkreślają jeszcze bardziej jego prezencję. Szerokie, zlicowane kształtowe końcówki rur wydechowych nawiązują do poziomych linii w górnej części i podkreślają nowoczesność.

STYL WNĘTRZA. Wnętrze zachwyca nową konsolą środkową z listwami ozdobnymi w błyszczącym kolorze czarnym oraz nowymi elementami obsługi klimatyzacji. Standardowe fotele sportowe w wersji Sensatec perforowany oraz duży wyświetlacz informacyjny, zapewniają więcej komfortu i intuicyjną obsługę.

BMW X3 - BMW X4
BMW X3 - BMW X4
BMW X3 - BMW X4
BMW X3 - BMW X4
BMW X3 - BMW X4
DYNAMIKA BMW X3.
Oprócz swojej inteligentnej koncepcji lekkiej konstrukcji wyjątkowym rozwiązaniem są aktywne klapy powietrza w atrapie chłodnicy Active Air Stream BMW X3 – przy małym zapotrzebowaniu na chłodzenie jedna klapa powietrzna automatycznie się zamyka, co jeszcze bardziej poprawia aerodynamikę pojazdu.
BMW X3 - BMW X4

USŁUGI CYFROWE I SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ.

Innowacyjne technologie, takie jak integracja smartfonów, Mapy BMW lub Aktualności BMW, a także najnowocześniejsze systemy wspomagające kierowcę, takie jak system asystujący kierowcy Professional, dodatkowo zwiększają wrażenia z jazdy i bezpieczeństwo w BMW X3.

BMW X3 - BMW X4

HYBRYDA PLUG-IN BMW X3 XDRIVE30E Z TRYBAMI JAZDY BMW eDRIVE.

Dzięki BMW X3 xDrive30e doświadczysz ekologicznej mobilności i wydajnej dynamiki jazdy. Odkryj liczne zalety tego innowacyjnego samochodu hybrydowego BMW i dowiedz się więcej o koncepcji napędu, dynamice jazdy, BMW Charging i praktycznych usługach cyfrowych BMW ConnectedDrive.

BMW X4

STYLISTYKA SAMOCHODU BMW X4.

STYLISTYKA PRZODU BMW X4. Wyjątkowo kanciasta atrapa chłodnicy, nowy zderzak z pionowymi wlotami powietrza i spłaszczone o 10 mm, w pełni diodowe reflektory nadają mu najwyższy poziom nowoczesności i sportowego charakteru pod każdym kątem.

STYLISTYKA TYŁU BMW X4. W pełni diodowe lampy tylne w nowej szacie graficznej zapewniają jeszcze większą prezencję, a szerokie, zlicowane kształtowe końcówki rur wydechowych podkreślają nowoczesność progresywnego Sports Activity Coupé. Nowa osłona podwozia znajduje się między końcówkami rur wydechowych.

SPORTOWE FOTELE PRZEDNIE. Indywidualnie regulowane sportowe fotele przednie charakteryzują się licznymi możliwościami ustawień ręcznych, m.in. długości siedziska oraz nachylenia oparcia i siedziska. Dodatkowo w fotelu kierowcy: regulacja szerokości oparcia.

BMW X3 - BMW X4
BMW X3 - BMW X4
BMW X3 - BMW X4
BMW X3 - BMW X4
BMW X3 - BMW X4
DYNAMIKA BMW X4.
BMW M40i i BMW M40d zapewniają nowy poziom dynamiki jazdy i osiągów. Doświadcz progresywnego Sports Activity Coupé z inteligentnym napędem na wszystkie koła BMW xDrive.
BMW X3 - BMW X4

USŁUGI CYFROWE I SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ W BMW X4.

Innowacyjne technologie, takie jak integracja smartfonów, Mapy BMW lub Aktualności BMW, został wzbogacone o integracje z Amazon Alexa. „Alexa, jaka będzie pogoda w Warszawie?” Teraz w samochodzie możesz korzystać z asystenta głosowego Amazon tak samo wygodnie jak w domu.

BMW X3 - BMW X4

SYSTEM ASYSTUJĄCY KIEROWCĘ PROFESSIONAL.

System asystujący kierowcy Professional oferuje optymalny komfort i bezpieczeństwo w krytycznych i monotonnych sytuacjach. Oprócz elementów systemu asystującego kierowcy zawiera on asystenta kierowania i prowadzenia po pasie ruchu z rozszerzonymi funkcjami.

ZUZYCIE PALIWA I EMISJA.

BMW X3 xDrive30e:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 2.6–2.0
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 59–44


BMW X3 xDrive30i:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 8.5–7.6
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 194–173


BMW X3 M40i:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 9.5–8.7
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 217–199


BMW X4 xDrive30i:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 8,5–7,9
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 193–171


BMW X4 M40i:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 9,5–8,7
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 216–198


BMW X3 i X4

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NOWYCH X3 I X4.

ZAPYTAJ O NOWE BMW X3 i X4.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od M-Cars sp. z o.o. sp. k. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.