BMW X2.

BMW X2 - DANE TECHNICZNE I WYMIARY AUTA.

Nowoczesny design.

Jako Dealer BMW M-Cars mamy w swojej ofercie samochody, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Modele z serii BMW X2 to zaś jedyne w swoim rodzaju połączenie zadziornego, atletycznego wyglądu i dynamiki, która jest odczuwalna w czasie pokonywania kolejnych kilometrów.

Jak to wszystko prezentuje się w praktyce? Zacznijmy od widoku z przodu. Patrząc od tej strony, w oczy wyraźnie rzucają się wydatny zderzak i duże wloty powietrza (gwarantuje to zaś odpowiednie chłodzenie silnika i hamulców).

Modele z rodziny BMW X2 prezentują się bardzo charakterystycznie także z boku. Tutaj uwagę przykuwa opływowa stylistyka - stanowiąca bardzo ciekawe połączenie wyrazistości i akcentu sportowego. Producent zastosował atletyczną linię barkową. Warto dodać, że świetnie jednoczy ona potężną, dolną część pojazdu ze sportowym designem i smukłą linią szyb.

Co można zauważyć patrząc od tyłu? M.in. zlicowaną ze zderzakiem klapę tylną. Na tym nie poprzestano ponieważ spore wrażenie robi także uchwyt klapy tylnej, który jest estetycznie zintegrowany z plakietką BMW.

Modele BMW X2: co znajduje się wewnątrz?

Serie BMW są znany z tego, że samochody nie tylko świetnie się prezentują, ale również są bardzo wygodne i komfortowe, co ma kolosalne znaczenie. Zarówno dla kierowców, jak i pasażerów.

Nie inaczej jest w przypadku modeli z rodziny BMW X2. Zainteresowani Klienci mogą m.in. liczyć na kokpit, który jest zorientowany na kierowcę. Wszystko zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dla kierowców bardzo ważne jest to, że kokpit jest ergonomiczny, a wszystkie przyrządy i funkcje można obsługiwać w sposób intuicyjny. Modele z tej serii bardzo dobrze się prowadzą. Przyczynia się do tego m.in. opcjonalna, sportowa kierownica skórzana M (posiadająca wielofunkcyjne przyciski i łopatki zmiany biegów), która świetnie leży w dłoniach.

Na uwagę zwraca nowoczesny system. Jest on przede wszystkim bardzo pomocny. Dodatkowo można go obsługiwać intuicyjnie przy pomocy kontrolera iDrive (dotykowo albo głosowo).
Zazwyczaj sporo jeździsz? W związku z tym szukasz bardzo wygodnego pojazdu? Nie da się ukryć, że komfort ma wpływ m.in. także na podejmowane decyzje na drodze i tym samym bezpieczeństwo. Warto zatem podkreślić, że modele BMW X2 cechują się wysokiej jakości tapicerką, co zapewnia odpowiednią wygodę w czasie siedzenia.

Klienci, którzy już mają przyjemność korzystać z pojazdów BMW X2, podkreślają znaczenie sportowej skrzyni dwusprzęgłowej. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom jazda jest płynna i sprawna. Modele z tej serii są wyposażone w 7-stopniową skrzynię Steptronic z podwójnym sprzęgłem. To kolejny sportowy akcent, który przypadnie Ci do gustu.

Zmiana biegów może odbywać się na kilka sposobów. Nie tylko dzięki dźwigni, ale także automatycznie oraz ręcznie (łopatkami przy kierownicy).

Warto wspomnieć, że w przypadku trybu SPORT (przy dźwigni biegów w lewej pozycji S/M) zmianę biegów skonfigurowano pod względem najwyższych możliwych osiągów.

Zależy Ci na tym, aby jazda była dynamiczna i bezpieczna? Pomaga w tym BMW xDrive. Inteligentny napęd na cztery koła odpowiednio rozdziela tę moc na elementy przednie i tylne. Na skutek tego podróżowanie staje się odpowiednio dynamiczne i bezpieczne. Poza tym poprawia się trakcja. Niemiecki producent zatroszczył się również o to, aby elektroniczny rozdział momentu przeciwdziałał nadsterowności i podsterowności na zakrętach.

Czym zaś cechuje się adaptacyjny układ jezdny? Umożliwia on dopasowanie charakterystyki tłumienia do danej sytuacji panującej na drodze. To także ma przełożenie na komfort, dynamikę jazdy i bezpieczeństwo. Jeśli zaś chodzi o właściwości jezdne, to kierowcy mogą zdecydować się na dwa warianty (tryb standardowy COMFORT lub SPORT).

Chcesz dowiedzieć się więcej? W takim razie zapraszamy do kontaktu! Nasz autoryzowany Dealer BMW M-Cars oferuje nie tylko wysokiej jakości pojazdy od niemieckiego producenta, ale także pomoc przed ewentualnymi zakupami.

Dane techniczne i wymiary modeli BMW X2.

Klienci mogą zdecydować się m.in. na pojazdy BMW X2 xDrive 25e. Ich wymiary to 4,360 m długości, 1,824 m szerokości (szerokość z lusterkami to 2,098 m) i 1,512 m wysokości. Masa to 1805 kg. Warto zaznaczyć, że moc tych samochodów to 162 kW (moment obrotowy wynosi zaś 385 Nm).

Fani szybkiej jazdy nie będą zawiedzeni. Modele BMW X2 xDrive 25e mogą rozpędzić się nawet do 195 km/h. Aby osiągnąć magiczną granicę 100 km/h, te pojazdy potrzebują zaledwie 6,8 s.

A może interesuje Cię model BMW X2 sDrive18i? W tym przypadku wymiary prezentują się następująco: 4,360 m długości, 1,824 m szerokości (szerokość z lusterkami to 2,098 m) i 1,526 m wysokości. Waga to zaś 1485 kg. Moc tych pojazdów to 100 kW, a moment obrotowy wynosi 220 Nm.

Ile wynosi maksymalna prędkość? Jeśli chodzi o modele BMW X2 sDrive18i, jest to 205 km/h. Te auta rozpędzają się do 100 km/h w 9,6 s.

Do dyspozycji zainteresowanych Klientów są także modele BMW X2 sDrive20i. Jakie mamy tutaj wymiary? To 4,360 m długości, 1,824 m szerokości (2,098 m z lusterkami) i 1,526 m wysokości. Jeśli chodzi o masę własną, to wynosi ona 1545 kg.

Modele BMW X2 sDrive20i mają moc wynoszącą 131 kW. Z kolei moment obrotowy kształtuje się na poziomie 280 Nm.

Tymi pojazdami można jeździć nie tylko bezpiecznie, komfortowo, ale także szybko. Wszak maksymalna prędkość to aż 227 km/h. Ile modele z tej rodziny potrzebują, aby osiągnąć 100 km/h? Tylko 7,6 s.

W ofercie są również modele BMW X2 xDrive20i. Ich wymiary to 4,360 m długości, 1,824 m szerokości (2,098 m z lusterkami) i 1,526 m wysokości. Masa własna to 1640 kg.

Moc samochodów BMW X2 xDrive20i wynosi 131 kW. Z kolei moment obrotowy to 280 Nm.

W tym przypadku także można jeździć bardzo szybko. Wszak pojazdy BMW X2 xDrive20i rozpędzają się nawet do 224 km/h. Aby osiągnąć 100 km/h, potrzeba im 7,3 s.

Sporym zainteresowaniem ze strony Klientów cieszą się modele BMW X2 M35i o następujących wymiarach: 4,360 m długości, 1,824 m szerokości (2,098 m z lusterkami) i 1,526 m wysokości. Masa własna tych aut to 1690 kg.

Moc opisywanych samochodów wynosi 225 kW, a moment obrotowy to aż 450 Nm.

Jak to jest z danymi dotyczącymi prędkości? Pojazdy BMW X2 M35i mogą rozpędzić się do 250 km/h. Aby osiągnąć granicę 100 km/h, potrzebują tylko 4,9 s.

A może chcesz zdecydować się na diesle? W tym gronie znajdują się m.in. pojazdy BMW X2 sDrive16d. Jakie są wymiary? To 4,360 m długości, 1,824 m szerokości (2,098 m z lusterkami) i 1,526 m wysokości. Z kolei masa własna to 1550 kg.

Moc wynosi 85 kW, a moment obrotowy 270 Nm.

Modele BMW X2 sDrive16d rozpędzają się do 192 km/h. Aby zobaczyć na prędkościomierzu 100 km/h, potrzeba około 11,5 s (od startu).

Chcesz poznać informacje o innych modelach? Zapraszamy do odwiedzenia naszego autoryzowanego Dealera BMW M-Cars.

Aktualności.