BMW Comfort Lease.

NOWE BMW W BMW COMFORT LEASE.

Rozwiązanie BMW Comfort Lease to profesjonalne, wyjątkowe oraz praktyczne narzędzie oferowane w ramach bogatej gamy opcji leasingowych, jaką ma do zaproponowania BMW Financial Services Polska.

 

PRZEWAGA LEASINGU NAD NAJMEM I KREDYTEM.

Leasing różni się od najmu jedną podstawową cechą - w przypadku leasingu, użytkujący auto ma możliwość wykupu samochodu bądź zwrócenia go właścicielowi - firmie leasingowej lub producentowi.

Takiej opcji nie mamy w przypadku najmu, zwanego także abonamentem. Z kolei leasing i najem różnią się od kredytu tym, że przedmiot transakcji nie przechodzi na własność strony leasingującej czy najmującej, czyli zupełnie inaczej, niż ma to miejsce w przypadku kredytu, w przypadku którego bank stosuje jedynie zabezpieczenie wobec auta, którego właścicielem jest jednak kredytobiorca.

 

KILKA FAKTÓW O LEASINGU.

Co do zasady, leasing możliwy jest w dwóch podstawowych opcjach - operacyjnej i finansowej. Główna różnica dotyczy aspektów podatkowych oraz ścieżki przechodzenia na własność przedmiotu leasingu, która to w przypadku wariantu finansowego jest automatyczna. Oba te warianty są dostępne w ramach leasingu BMW.

Warto dodać, że umowę leasingową może zawrzeć także klient indywidualny. Zaletą tego typu sytuacji jest fakt, że firma udzielająca finansowania nie musi wówczas sprawdzać zdolności kredytowej leasingobiorcy. Takie rozwiązanie jest również możliwe w BMW.

Wyróżnia się jeszcze jedną klasyfikację leasingu - pośredni oraz bezpośredni. W przypadku tego ostatniego klient zawiera umowę bezpośrednio z producentem, a nie jak w przypadku leasingu pośredniego - z instytucją finansową.

BMW Comfort Lease.
BMW Comfort Lease.

NA CZYM POLEGA BMW COMFORT LEASE?

Oferta ta dedykowana jest przede wszystkim przedsiębiorcom oraz osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Daje ona możliwość świadomego wyboru i decydowania nie tylko jakie parametry techniczne mają spełniać firmowe auto lub auta. Umożliwia precyzyjne zaprojektowanie miesięcznej raty lub rat leasingowych, form ubezpieczenia wraz z dodatkowymi opcjami oraz, co bardzo istotne - oferuje przedsiębiorcy swobodę w zakresie modelu zakończenia umowy leasingowej.

 

REALNA, BIZNESOWA KORZYŚĆ.

BMW Comfort Lease obejmuje korzyści fiskalne leasingu operacyjnego z niską ratą miesięczną, optymalizującą koszty związane z finansowaniem samochodu, gwarancję odkupu i możliwość wymiany auta na zupełnie nowe, od razu po zakończeniu okresu leasingowego.

Wartość końcowa auta szacowana w ramach BMW Comfort Lease, dokonywana jest na podstawie deklarowanego, umownego okresu użytkowania, planowanej średniorocznej liczby przejechanych kilometrów oraz wartości opcjonalnego wyposażenia dodatkowego, oraz akcesoriów. Wycena ta stanowi docelową wartość leasingowanego auta po zapadnięciu kontraktu leasingowego. Jest ona zabezpieczona gwarancją ze strony BMW Financial Services.

Nowoczesna, przyjazna i bliska biznesowym realiom oferta BMW Comfort Lease sprawia, że nowe BMW jest praktycznie w zasięgu prawie każdego operatywnego przedsiębiorcy.

 

GDZIE UZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI?

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami finansowymi. 


BMW Comfort Lease - Zapytaj o ofertę.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od M-Cars sp. z o.o. sp. k. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

Aktualności.