najlepszy salon BMW w Polsce

BMW M-CARS NAJLEPSZYM SALONEM BMW W POLSCE.

BMW M-CARS ZWYCIĘŻA W RANKINGU MAGAZYNU AUTO ŚWIAT.

BMW M-Cars to firma z ponad 25-letnią tradycją motoryzacyjną, która wielokrotnie nagradzana była za wysokie wyniki sprzedaży i najwyższe standardy obsługi klienta, w tym, w bieżącym roku tytułem „Najlepszego dealera BMW M w Polsce” oraz leadera sprzedaży samochodów elektrycznych i hybrydowych BMW. Nie dziwi więc fakt, że to właśnie M-Cars zwyciężył w rankingu magazynu Auto Świat na najlepszy salon BMW w Polsce.

Najwyższa jakość obsługi i indywidualne podejście do każdego odwiedzającego nas klienta towarzyszą BMW M-Cars od początku jego istnienia. Właściciele marki bardzo dobrze rozumieją, że w budowaniu wizerunku nie chodzi jedynie o sprzedaż samochodów, ale również o wszystkie doświadczenia, które towarzyszą klientowi przed wizytą w salonie, w jej trakcie i po zakupie samochodu. Kolejne wyróżnienia i powracający do salonów klienci są dla nas potwierdzeniem, że ścieżka, którą obraliśmy, prowadzi w dobrym kierunku.

Dealer od lat posiada silną pozycję w regionie, to efekt niesłabnących starań o utrzymanie najwyższych standardów we wszystkich obszarach działalności oraz ciężkiej pracy by dostosować się do nieustannie rosnących i ciągle zmieniających się oczekiwań rynku.

BMW M-Cars to obecnie dwa salony: w Libertowie przy ulicy Góra Libertowska 14 i w Krakowie przy ulicy Josepha Conrada 20.  Libertów oferuje klientom kompletną ofertę samochodów BMW oraz MINI, wraz z pełną obsługą serwisową.

Z kolei salon BMW M-Cars w Krakowie jest jednym z największych i najbardziej nowoczesnych salonów samochodowych w Polsce. To imponujący, wielopoziomowy obiekt spełniający najnowsze standardy BMW. W swojej ofercie posiada rozbudowaną ekspozycję samochodów oraz motocykli. To także ultranowoczesny serwis naprawczy, certyfikowany serwis blacharsko – lakierniczy, stacja diagnostyczna, a także samoobsługowa myjnia samochodowa. Cechy te czynią go wzorcową inwestycją na rynku. Dumą krakowskiego salonu zajmującego jest muzeum samochodów zabytkowych, gdzie każdy przenieść się może do czasów pamiętających początki istnienia koncernu BMW.

M-Cars ustawicznie wzmacnia swoją pozycję, dlatego naturalnym etapem rozwoju firmy jest otwarcie się na nowe rynki.  Jeszcze w tym roku, zaplanowanie jest uruchomienie trzeciego salonu BMW M-Cars w Nowym Sączu przy ul. Tarnowskiej 179. Będzie to zupełnie nowy obiekt dealerski z pełną ofertą samochodów BMW i profesjonalnym serwisem.

BMW M-Cars to nie tylko firma to wielopokoleniowa miłość do motoryzacji i gwarancja zadowolenia płynąca z wieloletniego doświadczenia marki. Dzięki wizji założycieli firmy salony M-Cars od lat wyznaczają najwyższe standardy jakości. Na jaką obsługę może liczyć klient odwiedzający salony Dealera? Na najlepszą, co dowodzi wzorowy wynik marki i zwycięstwo w plebiscycie magazynu Auto Świat.

Umów się na jazdę próbną w najlepszym salonie BMW w Polsce.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od M-Cars sp. z o.o. sp. k. za pośrednictwem
Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

Aktualności.