BWM_M-Cars_Lider_Elektromobilności

ELEKTROMOBILNOŚĆ – DROGA DO PRZYSZŁOŚCI.

Elektromobilność to jeden z kluczowych aspektów teraźniejszych czasów; to zagadnienie dotyczące wykorzystywania pojazdów zasilanych elektrycznie. Rozwój tego obszaru ma szczególne znaczenie dla ochrony środowiska, wpływa na rozwój gospodarki, jak również przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa energetycznego kraju.

Zwiększenie świadomości społeczeństwa o zmianach klimatycznych zachodzących na naszej planecie, wywołuje trend rosnący ilości pojazdów elektrycznych pojawiających się na drogach. W efekcie zwiększa się komfort mieszkańców dzięki zmniejszeniu emisji substancji szkodliwych i ulega poprawie  jakość stanu powietrza.

W Polsce ostatnimi czasy również obserwujemy zwiększone zainteresowanie elektromobilnością. Coraz częściej punkty ładowania samochodów elektrycznych pojawią się w miejscach ogólnodostępnych, na stacjach benzynowych, parkingach biurowych, hoteli czy sieci handlowych.

Według raportu przygotowanego przez PSPA z końcem listopada 2020 r., w naszym kraju było zarejestrowanych łącznie 17 121 aut osobowych z napędem elektrycznym. Do tego czasu w Polsce funkcjonowało 1 324 ogólnodostępnych stacji ładowania pojazdów elektrycznych (2 532 punkty). 32% z nich stanowiły szybkie stacje ładowania prądem stałym (DC), a 68% wolne ładowarki prądu przemiennego (AC) o mocy mniejszej lub równej 22 kW. W listopadzie 2020 r. uruchomiono 30 nowych, ogólnodostępnych stacji ładowania (58 punktów) (źródło).

BMW M-CARS LIDEREM ELEKTROMOBILNOŚCI

Niezmiernie miło nam zakomunikować, że dealer BMW M-Cars został liderem sprzedaży samochodów elektrycznych oraz hybryd plug-in BMW. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby utrzymać wiodącą pozycję i tym samym przyczynić się do rozwoju elektromobilności w Polsce.

Zapytaj o modele elektryczne naszych Doradców.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od M-Cars sp. z o.o. sp. k. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

Aktualności.