BMW M-Cars Group – oferty

BMW M-CARS GROUP – PASJA, DOŚWIADCZENIE, JAKOŚĆ.

Pojazdy marki BMW to gwarancja przyjemności i dynamiki płynącej z jazdy. Sportowe kabriolety i rodzinne SUV-y od BMW cieszą się zainteresowaniem wśród wszystkich miłośników motoryzacji. Jednocześnie luksusowe i prestiżowe samochody wymagają kompleksowej opieki, by mogły jak najdłużej zachwycać swoimi osiągami. Autoryzowane serwisy BMW M-Cars Group, oferujące najwyższą jakość usług, pomogą każdemu z kierowców wybrać idealny model BMW dla siebie i przedłużyć żywotność każdego auta!

BMW M-Cars Group - co wyróżnia autoryzowane serwisy BMW?

Pasja, doświadczenie i najwyższa jakość - tak w dużym skrócie można opisać autoryzowane serwisy BMW M-Cars Group. To firma, która jest od 25 lat jest jednym z liderów w branży motoryzacyjne. Dealer BMW M-Cars wielokrotnie była laureatem nagród za wyniki sprzedażowe oraz niezawodną pomoc i wysokie standardy obsługi klienta. Autoryzowane serwisy BMW M-Cars Group rozwijają strategię zrównoważonego rozwoju, by sprostać wymogom stawianym przez samego producenta prestiżowych pojazdów. Wszystkie punkty oferują zróżnicowane usługi zarówno w zakresie kupna, finansowania oraz serwisowania pojazdów.

BMW M-Cars Group - sprzedaż i możliwości finansowania.

Dealer BMW M-Cars to lider w sprzedaży pojazdów i standardów obsługi klientów. Przyszli posiadacze niezawodnych samochodów z rodziny BMW przekonają się o tym już podczas wejścia do wnętrza salonu. Czeka tam na nich przyjazne i komfortowe wnętrze, dużo wolnej przestrzeni oraz barki kawowe. Taka atmosfera pozwala skupić się wyłącznie na wyborze odpowiedniego pojazdu. Dodatkowo klienci mogą liczyć również na wsparcie doradcy, który przedstawi ofertę oraz ewentualne możliwości personalizacji danego modelu. Dla odwiedzających na trzecim piętrze salonu zorganizowane jest także muzeum zabytkowych pojazdów, by mogli sami przekonać się o tym, jak marka BMW ewoluowała na przestrzeni lat.

Jakie rodzaje finansowania są dostępne u dealera BMW?

Dealer BMW M-Cars oferuje różnorodne możliwości finansowania zakupu nowego pojazdu. Oferta BMW Financial Services powstała po to, by zapewnić klientom salonów jak najlepsze doznania i jak najwyższą jakość usług. Indywidualnie dopasowana przez doradcę oferta finansowania wymarzonego samochodu sprawi, że jego eksploatacja będzie jeszcze przyjemniejsza. Obecnie salony BMW M-Cars Group umożliwiają skorzystanie z:
  • BMW Comfort Lease - to oferta finansowania skierowana do przedsiębiorców, którzy wiedzą, czego potrzebują. BMW Comfort Lease to bezpieczny i wygodny sposób na finansowanie zakupu nowego pojazdu marki BMW;
  • BMW Lease - to z kolei klasyczny leasing operacyjny - firmowy i konsumencki. Cechuje się on niskimi wartościami wykupu pojazdu. Klienci mogą dobrać preferowaną walutę, a także okres umowy czy wysokość wstępnej opłaty;
  • BMW Kredyt - oferta finansowania polegająca na rozłożeniu płatności na dogodne raty;
  • Najem długoterminowy Alphabet - to forma współpracy na dogodnych warunkach dla obu stron.
Na stronie głównej BMW M-Cars Group klienci mogą skorzystać także z wygodnego kalkulatora. Dzięki niemu w szybki i prosty sposób poznają wysokość raty w wybranym modelu finansowania. Dodatkowo doradcy zawsze są na miejscu i chętnie służą pomocą!

BMW M-Cars Group - jazda próbna.

Chyba żaden z kierowców nie wyobraża sobie zakupu nowego pojazdu, bez wcześniejszej jazdy testowej. Dealer BMW M-Cars w Krakowie, podobnie jak i pozostałe punkty serwisowe gwarantują możliwość odbycia jazdy próbnej wybranym modelem pojazdu. Na stronie głównej BMW M-Cars Group znajduje się przejrzysty formularz kontaktowy. Wystarczy uzupełnić swoje dane, a pracownicy natychmiast umawiają indywidualną jazdę próbną na termin, który najbardziej odpowiada klientowi. Dzięki temu każdy z kierowców będzie mógł się przekonać, że jazda nowymi modelami z rodziny BMW to całkowicie inny poziom satysfakcji!

BMW M-Cars Group - oferta serwisowa.

Autoryzowane punkty BMW M-Cars Group posiadają szeroką ofertę usług serwisowych. Dzięki temu każdy z kierowców może dokonać napraw i zabiegów pielęgnacyjnych, które w dużej mierze wpłyną na żywotność auta. Punkty serwisowe specjalizują się w:
  • naprawach gwarancyjnych;
  • naprawach pogwarancyjnych;
  • naprawach elektronicznych podzespołów;
  • naprawach blacharsko-lakierniczych;
  • naprawie i wymianie szyb;
W serwisach zatrudnieni są doświadczeni pracownicy, którzy dysponują nie tylko swoją wiedzą, ale także i nowoczesnymi narzędziami. Dealer BMW M-Cars gwarantuje profesjonalną obsługę oraz najwyższą jakość usług. Dzięki temu każdy z kierowców może mieć pewność, że powierza swój luksusowy pojazd we właściwe ręce.

Serwis BMW online - nowa jakość usług serwisowych.

Dzięki wdrożeniu zaawansowanych rozwiązań cyfrowych, Dealer BMW M-Cars oferuje serwis pojazdu online! Właśnie takie możliwości daje BMW Smart Video Communication. Kierowcy obecnie nie muszą nawet wychodzi z domu, by doświadczone pracownik skontrolował ich auto. Po umówieniu wizyty, otrzyma on jedynie wiadomość z linkiem. Podczas krótkiego filmu video pracownik serwisu jasno pokaże i wyjaśni, które podzespoły i komponenty wymagają naprawy oraz przedstawi wstępny kosztorys. Mimo wszystko, to sam kierowca decyduje o zakresie napraw, a po wszystkim, może dokonać wygodnej płatności również online! Dodatkowo usługa door-to-door zapewnia miłośnikom marki BMW jeszcze większą wygodę. To pracownicy serwisu odbiorą i odstawią pojazd pod wskazany adres!

BMW Serwis 5+ - starsze modele również mogą liczyć na opiekę.

BMW M-Cars Group zawsze stawia na najwyższą jakość i nieograniczone możliwości. Właśnie dlatego w ofercie autoryzowanych serwisów widnieje opcja BMW Serwis 5+. Jest to oferta skierowana do posiadaczy pojazdów marki BMW, które skończyły już 5 lat. Mogą oni również liczyć na kompleksową usługę, oryginalne części i szybkie wykonanie niezbędnych napraw.

Oferty specjalne serwisów BMW M-Cars Group.

Punkty usługowe BMW M-Cars Group przygotowały dla swoich klientów także oferty specjalne! W ten sposób wrażenia z wizyty w serwisie będą jeszcze przyjemniejsze. W ramach ofert specjalnych kierowcy mogą wykonać serwis olejowy w autoryzowanym punkcie BMW M-Cars Group i całkowicie za darmo otrzymać usługę BMW Assistance na okres 2 lat. Z uwagi na to, że tylko oryginalne i autoryzowane punkty serwisowe pomogą utrzymać pojazdy w należytym stanie, oferta ta wydaje się być wyjątkowo kusząca. Dzięki nowoczesnym technologiom, a także kadrze doświadczonych pracowników, auto każdego kierowcy zawsze będzie utrzymane w nienagannym stanie technicznym oraz estetycznym. Tak niewiele potrzeba, by cieszyć się zadbanym i w pełni sprawnym pojazdem.

Aktualności.