Elektromobilna seria BMWi.

POZNAJ SERIĘ BMWI.

AUTA STWORZONE DLA ELEKTROMOBILNOŚCI.
Auta elektryczne nie bez powodu uchodzą za samochody przyszłości. Jeśli jeszcze nie jesteś posiadaczem takiego pojazdu, odwiedź nasz salon M-Cars. Znajdziesz tu wysokiej jakości BMW elektryczne, które posłuży Ci niezawodnie przez długi czas. Zapoznaj się z pełną gamą atrakcyjnej oferty przygotowanej przez producenta i wybierz najlepszą opcję dla siebie.

BMW i5 eDrive40.

BMW elektryczne i5 eDrive40 jest dostępne już od 2800 PLN netto miesięcznie w BMW Comfort Lease. Samochód ma zasięg do 579 km (odległość od Warszawy do Berlina) i rozwija maksymalną prędkość 193 km/h. Dostępne rozwiązania BMW Charging umożliwiają ładowanie auta w dowolnym czasie i miejscu. Dzięki szybkiej ładowarce uniwersalnej lub stacji Wallbox naładujesz pojazd w łatwy i bezpieczny sposób. Inteligentne sterowanie pozwala na zoptymalizowanie procesów ładowania, np. poprzez maksymalne wykorzystanie energii pochodzącej z własnej instalacji fotowoltaicznej. Ładowanie aut elektrycznych dzięki BMW Charging może odbywać się na terenie całej Europy. Plug & Charge sprawia, że samochód rozpoczyna ładowanie automatycznie z przystosowanych stacji ładowania i umożliwia rozliczenie na podstawie posiadanej umowy – nie trzeba używać nawet aplikacji czy karty. Stworzeniu BMW i5 przyświecała idea zrównoważonego rozwoju. Przy produkcji zastosowano materiały wtórne, a w połączeniu z wykorzystaniem ekologicznej energii elektrycznej przyczyni się to do zoptymalizowania śladu węglowego. Innowacyjne technologie EfficientDynamics zapewniają doskonałą równowagę między wydajnością a osiągami. Elektryczne BMW i5 oferuje po raz pierwszy opcję wegańskiego wnętrza.

BMW iX1 xDrive30.

Auta elektryczne BMW iX1 xDrive30 są dostępne już od 1900 PLN netto miesięcznie. Ten model wyróżnia się elektryzującą determinacją, wszechstronnością i funkcjonalnością, a także atrakcyjnym wyglądem zewnętrznym dzięki monolitycznej stylistyce. Ma zasięg do 440 km i umożliwia doładowanie na 120 km w zaledwie 10 minut ze stacji ładowania o wysokiej mocy. Korzystając z publicznych stacji ładowania można osiągnąć doładowanie na poziomie 80% w zaledwie 29 minut. W wyposażeniu BMW iX1 xDrive znalazła się karta BMW Charging i kabel do ładowania typu 3. Użytkownik otrzymuje szczegółowe informacje i odkrywa trasy zoptymalizowane pod kątem ładowania w pojeździe lub aplikacji My BMW dzięki usługom BMW Connected Charging. Samochód charakteryzuje się niskim zużyciem paliwa wynoszącym 18,1–16,8 kWh/km dzięki takim technologiom jak odzysk energii hamowania.

BMW i7 xDrive60.

BMW i7 to pierwsza w historii elektryczna limuzyna. Łączy w sobie niesamowity luksus, radość z jazdy i gwarancję niezapomnianych wrażeń dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii BMWi. Już na samym początku pojazd wita użytkownika dzięki scenariuszom powitalnym „Great Entrance Moments”. Został wyposażony w kryształowe reflektory i podświetlaną atrapę chłodnicy BMW Iconic Glow. Dostępne są indywidualne tryby My Mode pozwalające na stworzenie własnej definicji luksusu. Samochód dostępny od 7000 PLN netto miesięcznie. Zasięg pojazdu wynosi do 623 km. Może pochwalić się też potężnym napędem zapewniającym moc 400 kW (544 KM). Rozpędza się do 100 km/h w zaledwie 4,7 sekundy. Innowacyjna koncepcja napędu eDrive odpowiada z kolei za praktycznie bezgłośną jazdę bez lokalnej emisji spalin. Ładowanie aut elektrycznych i7 zajmuje 1:38 h w przypadku ładowania w domu na zasięg 100 km z wykorzystaniem stacji Wallbox o mocy 11 kW lub szybkiej ładowarki uniwersalnej (11 kW) z gniazda siłowego. W miejscach publicznych pojazd można naładować na zasięg 100 km w 00:06 h przy korzystaniu ze stacji ładowania wysokiej mocy, w 00:21 h używając stacji szybkiego ładowania oraz w 00:48 h na stacji ładowania prądem przemiennym.

BMW iX xDrive40.

Auta elektryczne BMW iX xDrive40 są dostępne już od 1850 PLN netto miesięcznie. Modele iX powstały z myślą o mobilności elektrycznej. Dzięki wydajnej technologii BMW eDrive i w pełni elektrycznemu napędowi na cztery koła są w stanie osiągnąć znakomity zasięg i imponujące przyspieszenie ze startu. Wyposażone w inteligentny system operacyjny BMW 8, który dokonuje samoczynnych aktualizacji i jest intuicyjny w obsłudze. Zasięg iX xDrive40 wynosi do 435 km. Samochód można naładować w domu w 01:39 h korzystając ze stacji BMW Wallbox lub Mobilnej Stacji Ładowania BMW. W miejscach publicznych pojazd zostanie naładowany w 00:08 h przy użyciu stacji super szybkiego ładowania, w 00:21 h w stacji szybkiego ładowania oraz w 01:39 h w stacji ładowania AC. Dzięki wdrożeniu koncepcji zrównoważonego rozwoju, iX w porównaniu z pojazdami SAV z silnikami spalinowymi o podobnej mocy emitują w całym cyklu o 45% mniej gazów cieplarnianych. W procesie produkcji pojazdów wykorzystano jedynie energię elektryczną pochodzącą z odnawialnych źródeł energii oraz materiały naturalne i pochodzące z recyklingu.

BMW iX3.

BMW iX3 dostępne jest od 2500 PLN netto miesięcznie i może pochwalić się zasięgiem do 461 km. Ze standardowym pakietem sportowym M w nowej stylistyce nowe auta elektryczne BMW iX3 prezentują się bardziej sportowo niż dotychczas. Elektryczny charakter napędu został podkreślony dzięki obecności aerodynamicznych elementów i niebieskich akcentów. Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwiło połączenie bezemisyjnej mobilności z wysokim poziomem komfortu użytkownika. Pojazd został wyposażony w inteligentne systemy wspomagające kierowcę, które pozwalają na łatwą obsługę za pomocą poleceń głosowych i zwiększają bezpieczeństwo podczas jazdy. Model posiada napęd BMW eDrive piątej generacji, nowo opracowany akumulator wysokonapięciowy i adaptacyjny układ jezdny. Wszystko to przyczynia się do oferowania przez pojazd elektryzującej mocy i przyspieszenia.

BMW i4 eDrive35.

Ten model to pierwsze całkowicie elektryczne Gran Coupé. Wyróżnia się wyjątkową dynamiką, wysokim komfortem użytkowania i optymalną funkcjonalnością podczas codziennej eksploatacji. BMW i4 eDrive35 dostępne jest od 2600 PLN netto miesięcznie. Jego zasięg wynosi do 478 km. Wszystko dzięki połączeniu wydajnej koncepcji napędu, lekkiej konstrukcji, aerodynamiki i wydajnego akumulatora wysokonapięciowego. W pojeździe zastosowano innowacyjne technologie, w tym odzysk energii hamowania. Korzystając w domu ze stacji BMW Wallbox lub Mobilnej Stacji Ładowania BMW można naładować auto w 01:23 h. W miejscach publicznych czas ten wynosi 00:04 h przy korzystaniu ze stacji super szybkiego ładowania, 00:18 h w stacji szybkiego ładowania oraz 01:23 h w stacji ładowania AC. Model jest produkowany w całości z wykorzystaniem ekologicznej energii elektrycznej.

Pojazdy z serii BMWi oferują praktyczną i zrównoważoną mobilność na co dzień. Są przyjazne dla środowiska, wygodne i ekonomiczne. Jeśli jeszcze nie jesteś dumnym właścicielem BMW, odwiedź nasz salon M-Cars i wybierz model najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Aktualności.