BMW 530

BMW 530 E Z NAPĘDEM HYBRYDOWYM TYPU PLUG-IN.

SPRAWDŹ I ZAKOCHAJ SIĘ W SAMOCHODZIE Z NAPĘDEM HYBRYDOWYM.
Jeśli poszukujesz korzyści obu rozwiązań to hybryda typu PLUG-IN będzie najlepszym rozwiązaniem. Samochód ten posiada konwencjonalny silnik spalinowy oraz napęd elektryczny.

Powody by przejść na pojazd hybrydowy typu PLUG-IN:

  • Hybrydy Plug-in BMW to pojazdy niskoemisyjne z CO2 w większości poniżej 50 g/km. W ruchu miejskim pozwalają na jazdę z wykorzystaniem wyłącznie silnika elektrycznego z zerową lokalną emisją CO2. Po wykorzystaniu energii elektrycznej w akumulatorze hybryda plug-in zachowuje się jak klasyczna hybryda.
  • Możliwe są duże oszczędności w przypadku małych przebiegów ze względu na zdecydowanie niższe koszty energii elektrycznej. Brak akcyzy w przypadku hybryd plug-in z silnikiem spalinowym do 2 000 cm3 oraz połowa wartości akcyzy przy pojemności powyżej 2000 cm3.
  • Hybrydy Plug-in BMW to połączenie dwóch światów: z jednej strony praktycznie bezgłośna i bez emisyjna jazda z użyciem silnika elektrycznego, a z drugiej wysoka efektywność silnika spalinowego, która pozwala na pokonanie dłuższych odcinków.
  • Samochody elektryczne oraz hybrydy plug-in posiadają specyficzne innowacje, w tym możliwość ogrzania bądź schłodzenia kabiny pasażera przed odbyciem podróży, a tym samym poprawę efektowności oraz wydajności (m.in. w okresie zimowym).

BMW 530e Limuzyna.

Elektryzująca radość z jazdy.

Kreatywne myślenie, bycie zawsze na czasie. Dwie kluczowe koncepcje dla trwałego sukcesu. BMW 530e doskonale spełnia oba warunki, dzięki czemu wyprzedza swoje czasy. Stawia na elektryzującą radość z jazdy, a przez napęd hybrydowy typu plug-in wybiega w przyszłość. 

BMW 530e łączy silnik elektryczny i 4-cylindrowy silnik benzynowy TwinPower Turbo.

  • e-zasięg: 59 km
  • pojemność akumulatora 12 kWh
  • zużycie energii 16.3 kWh/ 100 km
  • moc całkowita 252 KM
  • przyspieszenie 1-100 km/h: 6.1 sek

Masz pytania? Chcesz odbyć jazdę testową? Skontaktuj się z nami.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od M-Cars sp. z o.o. sp. k. za pośrednictwem
Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

Aktualności.