BMW M-cars bagażniki

BEZPIECZNE I KOMFORTOWE WAKACJE Z ORYGINALNYMI AKCESORIAMI BMW.

Czekasz z niecierpliwością naNie możesz doczekać się długiego weekendu bądź urlopu poza miastem? Zaplanuj go razem wspólnie z nami!

Pomożemy wybrać i zamontować odpowiedni dla Ciebie dodatkowy bagażnik na dach lub system mocujący na rowery spełniający bardzo rygorystyczne normy bezpieczeństwa BMW.

W naszej ofercie znajdziesz:

  • Bagażnik dachowy dostępny w trzech różnych rozmiarach: 320 litrów, 420 litrów i 520 litrów. Łatwy do zamontowania na poprzeczkach dachowych. Wyposażony jest w zamek centralny otwierany z obu stron, co znacząco ułatwia załadunek. Wykonany z trwałego tworzywa ABS. Jest kompatybilny ze wszystkimi modelami BMW z poprzeczkami dachowymi.
  • Zamykany uchwyt rowerow• Zamykany uchwyt rowerowy na dach (aż do 4 rowerów jednocześnie). Posiada system szybkiego i intuicyjnego mocowania. Można go w prosty sposób przymocować do wszystkich typów belek dachowych BMW bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Wykonany jest z wytrzymałego aluminium.y na dach (do 4 rowerów). Posiada system szybkiego mocowania. Można go łatwo przymocować do wszystkich typów belek dachowych BMW bez żadnych narzędzi. Wykonany z wytrzymałego aluminium.
  • Bagażnik rowerowy na hak standardowo może p• Bagażnik rowerowy na hak standardowo może pomieścić 2 rowery (3 przy dokupieniu zestawu rozszerzającego). Jest wyjątkowy łatwy w obsłudze, a przy tym lekki i niezwykle trwały. Posiada system szybkiego mocowania, jak również uniwersalny uchwyt na tablicę rejestracyjną.omieścić 2 rowery (3 przy dokupieniu zestawu rozszerzającego). Lekki a zarazem bardzo wytrwały. Łatwy w obsłudze. Posiada system szybkiego mocowania. Posiada uniwersalny uchwyt na tablicę rejestracyjną.

Zapytaj o specjalną ofertę dla siebie!

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od M-Cars sp. z o.o. sp. k. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

Aktualności.