ASO BMW Kraków.

ASO BMW KRAKÓW.

JAKOŚĆ PREMIUM I OPŁACALNOŚĆ NAPRAW W SERWISIE BMW M-CARS.

Każdy właściciel pojazdu marki BMW może postawić na naprawy w naszym autoryzowanym serwisie ASO BMW Kraków. Dzięki temu uzyskujesz pewność usług na najwyższym poziomie, które doskonale spełnią Twoje oczekiwania. Już teraz sprawdź, dlaczego warto wykonać naprawę w naszym serwisie BMW M-Cars i jakie usługi oferujemy. Czym cechują się niezawodne oferty premium, dostępne w naszej ofercie? Dlaczego klienci tak chętnie odwiedzają nasz serwis? Kiedy skorzystać ze wsparcia specjalistów?

Serwis BMW M-Cars - najważniejsze zalety skorzystania z oferty.

Oferty premium w naszym autoryzowanym serwisie BMW odznaczają się nie tylko jakością, lecz także profesjonalizmem. Klienci jasno wskazują, że skorzystanie z usług tego miejsca daje wiele korzyści. Najważniejsze z nich to z pewnością:

 • Doskonała jakość serwisów BMW - jest to potwierdzone przez ekspertów. ASO BMW Kraków zajęło 1 miejsce za jakość usług serwisowych, co pozwoliło nam uzyskać Klucz Jakości 2015. To doskonałe potwierdzenie tego, że każdy klient jest zadowolony z oferty i może liczyć na niezawodne rozwiązania.
 • Nowoczesne technologie - faktem jest, że zaawansowana technologia i sprawdzone urządzenia zapewniają utrzymanie pojazdu w idealnym stanie. Jako autoryzowany serwis BMW stawiamy na najwyższe standardy technologiczne, tak aby każdy problem rozwiązać szybko i efektywnie.
 • Dbałość o każdy szczegół - oryginalny serwis BMW zadba o Twoje auto w jak najlepszy możliwy sposób. Dzięki temu masz pewność, że pojazd pozostanie w świetnej kondycji przez długi czas.
 • Wsparcie doświadczonych fachowców - usługi są wykonywane przez przeszkolonych specjalistów pracujących w naszej firmie, którzy posiadają certyfikaty i doskonale znają się na serwisowaniu BMW. Nie ma tutaj miejsca na przypadkowych pracowników. Korzystasz z ich wiedzy i doświadczenia na każdym kroku.
 • Sprawny kontakt z klientem - nasz serwis BMW M-Cars każdą rzecz uzgadnia i omawia z klientem. Zwracamy uwagę na Twoje potrzeby i rozmawiamy o tym, czego od nas oczekujesz. Wykonywane są niezbędne naprawy, które mogą być kontrolowane przez właściciela auta.

Jak widać, skorzystanie z usług naszego autoryzowanego serwisu BMW to najlepsza opcja dla każdego, kto posiada auto tej marki. Musisz wiedzieć, że profesjonalizm to najważniejsza cecha, którą kierujemy się podczas wykonywania pracy. Nie szukamy dróg na skróty i cały czas podążamy za zmiennymi potrzebami klientów. Jeśli szukasz wsparcia specjalistów, doskonale trafiłeś! Nasz serwis dokłada wszelkich starań, aby klienci byli zadowoleni z usług i chętnie wracali do nas ponownie. 

Szeroki zakres usług.

Poza przeprowadzaniem napraw, jako ASO BMW M-Cars oferujemy także szereg innych usług. Na jakie usługi możesz liczyć? Musisz wiedzieć, że nasz autoryzowany serwis służy pomocą w razie awarii lub wypadku. Specjaliści doskonale wiedzą, jak pomóc i zapewnić wsparcie na najwyższym poziomie. Gdy dojdzie do awarii, możesz skontaktować się z infolinią BMW Assistance, dostępną przez cały czas. W efekcie skorzystasz z holowania, auta zastępczego i zgłoszenia szkody u ubezpieczyciela. Co jeszcze jest istotne? W razie groźniejszego wypadku, nasi specjaliści przekazują najważniejsze informacje dla służb ratowniczych, co pozwala szybko reagować i udzielić niezbędną pomoc osobom poszkodowanym. BMW Mobile Care sprawia, że korzystasz z obszernego pakietu usług dotyczących przywrócenia mobilności. Bez względu na porę dnia, istnieje możliwość skontaktowania się z BMW Mobile Service przez menu iDrive. Zazwyczaj nasi specjaliści udzielają telefonicznych instrukcji i szybko organizują potrzebne wsparcie. To sprawia, że uzyskujesz pomoc nie tylko szybko, lecz także komfortowo i efektywnie.

Nasz serwis BMW M-Cars zapewnia pomoc drogową na miejscu, holowanie do najbliższego serwisu BMW, kontunuowanie jazdy taksówką, noclegi hotelowe, samochody zastępcze i dodatkowe usługi związane z mobilnością. Nie zapominaj o tym, że z reguły pokrywamy także koszty za usługi BMW Mobile Care za użytkownika. Klienci doceniają fakt, że mogą skorzystać z europejskiej gwarancji mobilności.

Naprawy serwisowe.

Warto zauważyć, że nasz serwis BMW pamięta o każdym swoim kliencie. Jeśli Twój pojazd ma 5 lat lub więcej, możesz odebrać specjalny pakiet korzyści serwisowych. Wyjątkowe traktowanie klientów to jeden z najważniejszych atutów naszego autoryzowanego serwisu BMW. W dowolnej chwili przekonasz się, że naprawa lub przegląd pojazdu to pewność atrakcyjnych cen i najwyższej jakości. BMW Value Service zapewnia pakiety serwisowe, z których skorzystają posiadacze BMW starszego niż 5 lat. Specjaliści w tym wypadku pomagają sprawdzić najważniejsze elementy pojazdu i wykonują konieczne wymiany. W efekcie korzystanie z auta staje się bezpieczne i sprawne, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Nasz serwis BMW M-Cars oferuje także skorzystanie z pakietów pełnych lub wybranie jedynie konkretnych elementów, co jest zależne od Twoich preferencji i potrzeb. Jaki zakres usług tutaj obowiązuje? Specjaliści naszej firmy w tej sytuacji wykonują następujące czynności:
 • Sprawdzenie stanu samochodu
 • Wymiana filtrów (kabinowy, powietrza, cząstek stałych, paliwa)
 • Przegląd samochodu
 • Wymiana płynu hamulcowego
 • Wymiana tarcz i klocków hamulcowych
 • Wymiana amortyzatorów
 • Wymiana świec zapłonowych
 • Wymiana wycieraczek
 • Sprawdzenie stanu i wymiana akumulatora

Jakie pakiety możesz wybrać jako klient? Nasz autoryzowany serwis stawia na pakiety typu: Komplet filtrów, Układ hamulcowy, Przegląd ogólny i Przegląd przed podróżą. Już teraz możesz umówić się na wizytę serwisową i oddać pojazd w najlepsze ręce. Nie bez znaczenia jest też to, że wizytę umówisz online, bez wychodzenia z domu. To nie tylko oszczędność kosztów, lecz także cennego czasu. BMW Service Online to doskonała propozycja dla każdego, kto chce sprawnie i wygodnie skorzystać z pomocy autoryzowanego serwisu BMW. 

Profesjonalna pomoc.

ASO BMW M-Cars to propozycja idealna nawet dla najbardziej wymagającego klienta. Każdy pojazd od czasu do czasu może ulegać awariom, które sprawnie naprawisz w autoryzowanym serwisie. W naszej firmie pracują osoby z doświadczeniem i pasją, traktujące każdego klienta priorytetowo. Profesjonalizm i doskonała jakość usług to jedne z najważniejszych cech, którymi wyróżniamy się na tle konkurencji. Atrakcyjne ceny, szeroki zakres usług, kompleksowe rozwiązania, nowoczesne technologie - wszystko to sprawia, że klienci bardzo chętnie wybierają nasz serwis BMW M-Cars.

Jako kierowca doskonale wiesz o tym, że pojazd czasami ulega usterkom, awariom, czy też wypadkom na drodze. Zapraszamy do skorzystania z oferty każdego właściciela pojazdu BMW, który chce sprawnie pozbyć się problemu z autem. Nasz serwis nie bez powodu zatrudnia jedynie osoby doświadczone i pełne pasji. To daje klientom pewność, że korzystają z szerokiej oferty, opartej na nowoczesnych technologiach i wiedzy specjalistów. Przekonaj się, że ASO BMW M-Cars to świetna propozycja dla Ciebie!

Aktualności.