ZACZYNA OD NIESAMOWITEGO.

ZACZYNA OD NIESAMOWITEGO.

ZACZYNA OD NIESAMOWITEGO.

ODKRYJ NOWE BMW M5 Z M xDRIVE.

Przyciągające spojrzenia. Fascynująco eleganckie. Mocniejsze niż kiedykolwiek dotąd.

BMW M5 nowej generacji to połącznie wyjątkowych osiągów z najwyższym inżynierskim kunsztem. Stworzone dla osób, które cenią sobie niepowtarzalny wygląd, innowacyjną i inteligentną jazdę oraz potężne przyspieszenie. Innowacyjny napęd na cztery koła M xDrive w nowym BMW M5 o mocy 600 KM daje kierowcy wyczynową sportową limuzynę o niewiarygodnych osiągach, precyzji prowadzenia i zwinności – nowy wymiar czystej radości z jazdy pod znakiem M.
BMW M5 z M xDrive jest pełne najnowocześniejszych technologii zapewniających bezpieczeństwo i komfort na co dzień.

PRZYSPIESZA Z KAŻDEJ PERSPEKTYWY.

Przyspiesza z każdej perspektywy.

Nowe BMW M5 jest bezkompromisowym połączeniem eleganckiej limuzyny biznesowej i konsekwentnie sportowych osiągów: duże wloty powietrza w atletycznym przodzie zapewniają mocnemu silnikowi M V8 odpowiednie chłodzenie. Kontury mocno wyprofilowanej aluminiowej maski silnika z dwoma liniami przetłoczenia typowymi dla M znajdują swoją kontynuację w kształcie dachu wykonanego z bardzo lekkiego i stabilnego tworzywa sztucznego, wzmocnionego włóknem węglowym (CFRP). Dyskretny spojler tylny M odpowiednio podkreśla sportowo muskularną sylwetkę auta i jest ważnym elementem całej koncepcji aerodynamicznej.

Forma podąża za funkcją – konsekwentnie w każdym detalu.

Zawsze doskonała orientacja.

Przyszłość jest tu i teraz – wyświetlacz BMW Head-Up ukazuje wszystkie ważne informacje na linii wzroku kierowcy. Komunikaty dotyczące ograniczenia prędkości i znaków drogowych, a także nawigacja z realistycznym trójwymiarowym obrazem zakrętów i skrzyżowań, są wyświetlane na przedniej szybie.

Innowacyjne rozwiązania gwarantują radość z jazdy.
BMW M5. Zawsze doskonała orientacja.
BMW M5. Mniej kilogramów. Więcej brzmienia.

Mniej kilogramów. Więcej brzmienia.

Sportowy układ wydechowy M oferuje brzmienie, które można zmieniać dzięki wbudowanym przepustnicom. Programom sportowym SPORT i SPORT+ wybieranym przełącznikiem właściwości jezdnych towarzyszy jeszcze bardziej intensywne brzmienie, a programom komfortowym bardziej umiarkowane. Oprócz tego nowy przycisk Sound Control umożliwia obniżenie poziomu odgłosów.

Odpowiedni poziom brzmienia – gwarantowany.

Szybkie jak pocisk.

Rusza i rozpędza się błyskawicznie: dźwignia biegów nowego BMW M5 idealnie leży w dłoni, a wraz z 8-stopniową sportową skrzynią Steptronic zapewnia doskonałe przyspieszenie. Maksymalną dynamikę jazdy na każdej drodze, w każdych warunkach zapewnia nowy napęd M xDrive oraz aktywny różnicowy mechanizm M. Inteligentny sterownik centralny sprawia, że układ oferuje zarówno zwinność i precyzję standardowego napędu na jedną oś, jak i niezawodność i trakcję napędu na cztery koła. Kierowca może w każdej chwili dostosować napęd M xDrive do swoich wymogów – nawet do uzyskania całkowitego napędu tylnego.
Przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 3,4 s.
Prędkość maksymalna – 305 km/h z pakietem M Driver.
Moc – 600 KM.

Ekstremalne doznania w trakcie każdej jazdy gwarantowane.
BMW M5. Szybkie jak pocisk.

Zapytaj o ofertę NOWE BMW M5 Z M xDRIVE.

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych powyżej będzie M-Cars sp. z o.o. sp. k., ul. Góra Libertowska 14, 30-444 Kraków - Libertów. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zawarte w niniejszym formularzu oraz w celu wynikającym z ewentualnej dalszej korespondencji. W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody, dane osobowe będą przetwarzane przez spółkę wskazaną w tej zgodzie w celach informacyjnych, marketingowych i promocyjnych, monitorowania jakości usług i prowadzenia badań satysfakcji klienta. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz prawo pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych, jak również sprzeciwu, które to uprawnienia przysługują w stosunku do każdego z wymienionych poniżej podmiotów.